Yeni DOOM Oyunu Duyuruldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Şub 21, 2023 Yorum Yok

2020 yılının Mart ayında çıkan DOOM Eternal sonrasında, Öbür bir yeni DOOM oyunu daha geliyor. Lakin bu kez, aşina olduğumuzun tersine, Android ve iOS tabanlı aygıtlar için geliştirilmekte olup da epey sempatik görünen bir oyun Mevcut karşımızda. Bethesda, Mighty DOOM ile geliyor. Ayrıntılar haberimizde.

Yeni DOOM Oyunu Taşınabilir Aygıtlar için Geliyor

Alpha Dog Studios tarafından geliştirilmekte olan Mighty DOOM, üstten görünüşlü aksiyon nişancı oyunu olacak ve 21 Mart 2023 tarihinde fiyatsız olarak yayınlanacak. Serideki ikonik kısımların karşımıza çıkacağı ve iblis orduları ve zorlayıcı boss savaşlarının bizi beklediği Mighty DOOM oyununu çıkışından Evvel denemeyi isterseniz, buradan ön-kayıt yaptırabiliyorsunuz.

Nihai sürümünün yayınlandığı günden itibaren 20 Nisan 2023 tarihine kadar oynamanız durumunda, içeriğinde Baron of Hell Heavy Cannon ve Cacodemon Rocket Launcher olmak üzere iki silah görünümü, üç ekipman anahtarı, bir silah anahtarı ve seksen Crystal bulunan Küçük Slayer Paketi armağanınız olacak.

Mighty DOOM Hakkında

Karşınızda Küçük Slayer: Oyuncular, herkesin bildiği DOOM Slayer’ın ondan esinlenerek hazırlanan, uzunluğuna nazaran ziyadesiyle kuvvetli minyatürü olan Küçük Slayer’ı yönetecek. Ne olduğu bilinmeyen bir güç dalgası, Gibbo oyuncak fabrikasına çarpınca Küçük Slayer canlandı ve alternatif bir boyuta sürüklendi. Pekala vazifesi ne mi? Ondan çaldıkları evcil tavşanı Daisy’yle kendisi ortasında duran her iblisi öldürmek!

Ateş Ederek İlerlemeli Yalın Aksiyon: Küçük Slayer’ın gücünü açığa çıkarın ve bu sevecen fakat bir o kadar da yırtıcı olan üstten görünüşlü aksiyon dolu nişancıda binlerce iblisi katledin. Oyuncular, dalga dalga gelen iblis ordularını reflekslerini kullanıp vurarak ve onlardan kaçarak alt ederken kullanması birbirinden eğlenceli efsanevi silahlardan, gelişmiş teçhizatlardan ve kuvvetli yeteneklerden yararlanabilecek.

Rogue-Lite Bir Çaba: Oyuncular savaşırken yenilirlerse iblis ordularını alt edip onları yok edebilmek için Tertip atlayabilecek, silah ve teçhizatlarını geliştirebilecek ve yeni Yetenek kombinasyonlarını bulup yine canlanarak savaşmaya devam edebilecek.

DOOM Animasyon Kainatı: DOOM Eternal’ın koleksiyon oyuncaklarından esinlenerek hazırlanmış alternatif bir DOOM cihanı olan yeni “DOOM Animasyon Evreni”ni deneyimleyin. Oyuncuları burada Cehennem’e ve iblis ordularına karşı verilecek sevecen ancak vahşet dolu, sonsuz bir çaba bekliyor.

Slayers Club Üyelerine Özel: Slayers Club üyeleri, Mighty DOOM çıktığında oyunda kullanabilecekleri Özel ve kulübün temasını taşıyan bir Küçük Slayer görünümü kazanacak. Oyuncuların eşyayı alabilmek için oyuna giriş yapmaları ve Biricik seferliğine Bethesda.net/Slayers Club hesaplarını bağlanmaları gerekiyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir