Redfall’un Dünyasını Gösteren Yeni Fragman Yayınlandı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Şub 21, 2023 Yorum Yok

Her oyunu ile bizi farklı diyarlarda maceralara çıkartan Arkane Studios, artık de ada kasabası Redfall‘a götürecek. Geçtiğimiz Yıl çıkması planlanan oyun, bu yıla ertelenmişti. Developer_Direct yayını sırasında da 2 Mayıs 2023 tarihinde PC (Steam) ve Xbox Series için çıkacağını öğrenmiştik. Tıpkı gün Game Pass servisine de istikbal olan Redfall’un dünyasını gösteren yeni fragman yayınlandı. Ayrıntılar haberimizde.

Redfall’un Dünyasını Gösteren Yeni Fragman

IGN Fan Fest 2023 sırasında yayınlanan fragmanın başlarında, senaryo boyunca yolumuzun geçeceği yerleri görüyoruz. Devamında ise, güneşi kapatıp ada kasabasını dünyadan izole etmiş ve terör estirmekte olan vampir düşmanlarımız ekrana geliyorlar. Sizin de gördüğünüz üzere her bir yerin Çehre seksen derece değişmesine yol açmışlar.

Kasaba genelinde keşfedebileceğimiz pek Fazla terk edilmiş yerler ve inançlı odalar Mevcut ve buraları yağmalayıp işimize yarayan gereçleri toparlayabilmemiz Muhtemel olacak. Bu esnada, düşmanlarımıza karşı kullanabileceğimiz ve onları hücuma Aleni hale getirecek araçlar da bulabileceğiz. Birtakım vampirler telekineziyi tercih edebiliyor iken, kimileri da bize karşı muazzam Sıkıntı ile saldırabilecekler. Ayrıyeten bir yandan bu vampir ırkının müritleriyle de uğraşmak durumunda olacağız.

Fragmanda seçeneğe bağlı keşfedebileceğimiz zindanlar olacak Psychic Nest’ler de gösterilir iken, Fazla daha gerçek üstü ortalar da bizi bekleyecekmiş üzere görünüyor.

En Düşük Gereksinimler

  • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i5-8400 @ 2.80GHz yahut AMD Ryzen 5 1600
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartlı: AMD RX 580 yahut NV GTX 1070  (6 GB VRAM)
  • Ağ: Genişbant internet bağlantısı
  • Depolama: 100 GB boş alan

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir