Yeni Casper Excalibur Monitörü Duyuruldu!

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 06, 2023 Yorum Yok

1991 yılında kurulmuş ve bilgisayar ve Yan eserleri üreten Türk firması Casper, yeni oyuncu monitörü duyuruldu. Geniş ebatlı ve yüksek yenileme suratı olan yeni Casper Excalibur monitör ile ilgili ayrıntılar haberimizde.

Türkiye’nin teknoloji markası Casper, kuvvetli donanımları trend dizaynlarla buluşturduğu eserlerini kullanıcılarına sunmaya devam ediyor. Oyun tutkunlarının ve performans arayışında olan profesyonellerin gereksinimlerini karşılamayı hedefleyen Casper, kusursuz akıcılık ve süratli devinim imkanı sağlayan 200 Hz ekran yenileme suratına sahip Excalibur 27” monitörünü duyurdu.

Yeni Casper Excalibur Monitörünün Detayları

Rekabetçi oyunların heyecanını doruklarda yaşamak isteyen oyunseverler ile canlı ve hakikat renk tonlarıyla verimli çalışmalara imza atmak isteyen profesyonellerin ortak arayışı kuvvetli monitörler oluyor. Güçlü özelliklere sahip donanımların trend dizaynlarla buluştuğu monitörlere sahip olmak ise kullanıcılar için artık Düş olmaktan çıkıyor. Oyun tutkunları ve profesyoneller için şık dizayna ve yüksek performansa sahip ekranlar üreten Casper Excalibur, her Vakit bir adım önde olmayı ve sürükleyici bir tecrübe yaşamayı isteyen kullanıcıların muhtaçlığını 200 Hz yenileme suratına sahip Excalibur 27” monitörüyle karşılıyor. Profesyonel bir dizayncı ile ehil bir oyun tutkununun ortak gereksinimlerini, süratli ve kaliteli bir ekranla buluşturan Casper, 1 ms reaksiyon mühleti, 1500 R yarıçaplı kavis kıymetiyle gelen Excalibur 27” monitörüyle bütün şiddetli oyunlarda ve tasarım programlarında azamî performans sunuyor.

Oyunseverleri ve Profesyonelleri Heyecanlandıran Kavisli Monitör

Zengin renkleri, net ayrıntıları ve süratli performansı monitörlerde görmek isteyen birçok kullanıcının davetine tasarladığı trend monitörlerle kulak veren Casper, Excalibur 23.8” ve 27” kavisli monitörleriyle kullanıcılarını heyecanlandırmaya devam ediyor. Gerek oyun gerekse profesyonel kullanımlar için üstün performans sağlayan Excalibur monitörler, verimli çalışma ve keyifli oyun oynamayı bir bütünlük içinde sunabiliyor. 200 Hz ekran yenileme suratı, 1 ms reaksiyon mühleti ve 1500 R yarıçaplı kavis bedeline sahip Excalibur 23.8” ve Excalibur 27” monitörler, her Vakit bir adım önde olmak isteyen kullanıcıların muhtaçlıklarını kuvvetli performans ve trend dizaynla karşılıyor. Daha geniş görüntüleme alanı isteyen kullanıcılara da Excalibur 34” kavisli monitörüyle karşılık veren Casper, bu sayede oyun tutkunlarının Fazla daha geniş alanlara Yargıç olmasına, profesyonellerin ise epeyce Ufak ayrıntılar üzerinde rahatça çalışabilmesine İmkan sağlıyor. Oyun tutkunları ve profesyoneller için şık dizayna ve yüksek performansa sahip ekranları üreten Casper Excalibur’un, kullanıcıların gereksinimlerine yönelik ürettiği Excalibur 23.8”, Excalibur 27” ve Excalibur 34” monitörleriyle çalışmak daha verimli, oyunlar Fazla daha keyifli oluyor.

Tüm Gereksinimlere karşılık Veren Excalibur 27” Monitörün 10 Özelliği

Tüm kullanıcılar için en İdeal seçeneklerden bir tanesi olan ve üstün teknolojik özelliklerinin yanı Dizi premium dizaynıyla hem oyun tutkunlarına hem de profesyonellere hitap eden Excalibur 27” monitörün birbirinden üstün özellikleri bulunuyor.

1. Her Vakit bir adım önde. 200 Hz ekran yenileme suratı ve 1 ms reaksiyon müddeti sayesinde ekrandaki imgeler Fazla daha pürüzsüz ve net görünürken bütün kullanıcıların her Vakit bir adım önde olmasına İmkan sağlanıyor.

2. Gözlerden ilham Meydan kavisli ekran tasarımı. Göz formundan ilham alınarak daha rahat bir kullanım için tasarlanan Excalibur 27” monitör, 1500 R yarıçap kavis bedeliyle daha geniş görüntülemeyi uzun kullanımlarda konforlu bir biçimde sunabiliyor.

3. Gerçek ekran tecrübesi. 1920 x 1080P çözünürlüğe sahip 27” Full HD Excalibur monitörler, sahip olduğu VA panel teknolojisi ile gereksinim duyulan net görünümü en güzel kalitede sunuyor.

4. Çerçevesiz ekranda canlı renklerin net halleri. Kavisli yapıda olmasıyla birlikte 178*178 geniş, kapsayıcı bir görüntüleme açısı sunan Excalibur 27” monitör, 3 taraftan çerçevesiz ekran görünümüne sahip. 300 NIT parlaklık ve 3000:1 kontrast oranıyla birlikte doygun ve hakikat rengi en uygun kalitede vadediyor.

5. Derinlikli ve gerçekçi görseller. Binlerce renk tonu ortasından gerçeğe en yakınını sunarak ekrandaki manzaraya derinlik ve bu sayede gerçeklik katan HDR efekti ile en başarılı renk tecrübesini yaşatıyor.

6. Çağdaş çizgilere sahip. arka kapak dizaynındaki Excalibur mavisi ve çizgisel tasarım, farklı ve Özel hissetmek isteyenler için tasarlanırken, kalın çerçeveli ve kalın ekranlara kıyasla çerçevesiz ve ince yapıda bulunuyor.

7. Üstün teknolojilerle üstün tecrübeler. En âlâ tecrübesi en konforlu formda sunabilmek ismine bütün ekran teknolojilerini bünyesinde barındıran Excalibur’un 27” monitörü, bilgisayar ekran kartı ve ekranının birbiriyle Daimi koordineli çalışmasını sağlayan MD FreeSync™ ve NVIDIA® G-SYNC® teknolojisine, ekranda oluşan titreşimleri engelleyen titreme tedbire özelliğine sahip.

8. Göz sıhhati için düşük mavi ışık. Göze uzun vadede ziyan veren mavi ışınların filtrelenmesini sağlayan özelliğiyle, gece boyunca ekran üstünde uzun müddetler çalışılabiliyor ve oyun oynanabiliyor.

9. Kaliteli irtibat portları. Excalibur 27” FHD monitör, bir monitörün sahip olması gereken en Değerli ilişkilerden olan HDMI ve Display portu (DP) ile kaliteli irtibatlar gerçekleştiriyor.

10. Vesa uyumlu. Vesa ahengi bulunan Excalibur 27” monitör, sabit stant ile kullanılabilmesinin yanı Dizi duvara monteli halde de tercih edilebiliyor.

Casper Excalibur’un yüksek performanslı ve trend dizaynlara sahip 27” monitörüne buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir