Endnight, Sons of the Forest ile İlgili Planlarından Bahsetti

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 06, 2023 Yorum Yok

Yakın bir Vakit Evvel soru-cevap aktifliği düzenleyen Endnight GamesSons of the Forest ile ilgili planları hakkında Çeşitli açıklamalarda bulundu. Gelecekte yayınlanacak olan güncellemeler ile devreye sokulacak olan bu planlar, Kelvin ve Virginia karakterlerine ek olarak, kıssayı ve oynanışı da kapsıyor. Ayrıntılar haberimizde.

Duyurusundan bu yana pek Fazla Kez ertelendiğini gördüğümüz Sons of the Forest, Erken Erişim basamağı ile geçtiğimiz ayın sonlarına hakikat satışa sunulmuştu. Steam üzerinden 280 TL’ye alabileceğiniz oyun, oyuncuların ağır bir ilgisine maruz kalmış durumda. Birinci yirmi dört saatinde iki milyondan Çok satış başarısı gösteren Sons of the Forest, en vakitli oyuncu sayısı rekorunu da 414.257 olarak güncelledi.

Böylesine ağır bir İlgi beklemediklerini lisana getiren Newnight ve Endnight Games, çıkış sonrasında gerçekleştirilen bir soru-cevap seansı sırasında hayranların soruları cevaplanır iken istekleri de dinlendi. Bu seans sırasında ayrıyeten Sons of the Forest ile ilgili istikbal planları da gün yüzüne çıktı.

Endnight, Sons of the Forest ile İlgili Neler Planlıyor?

Geliştirici tarafından söylenene nazaran, bu planlar birinci etapta Kelvin ve Virginia odaklı olacakmış. Birinci olarak, Kelvin karakterine daha Çok komut verebilecek. Böylelikle hem Türlü yapılar inşa ettirebilecek hem de tamirat işlerini sırtına yükleyebilecekmişiz.

Virginia ise bildiğiniz üzere bizden Evvel adaya gelen, ancak Çeşitli değişimler geçirerek apansız Çok kolu ve bacağı olan bir karakter. Endnight, bu karakterin Şayet silahı varsa daha yürekli hale geleceğini söylüyor. Buna ek olarak, hamasetine öldürdüğü Yaratık ve yamyam sayısının da tesir edecekmiş.

Bu iki karakterin dışında, oyunun cihanı ve kıssasında de ilerlemeye ek olarak, yeni Ara sahneler ve erişebileceğimiz yeni bölgeler de olacakmış. İnşa etme sisteminde genişlemeye gidilecek olup, pişirme sisteminde geliştirmeler yapılacakmış ve yeni yamyam ve Yaratık çeşitleri eklenecekmiş. Ayrıyeten arka planda Özel sunucular üzerinde de çalışılıyormuş. Ne Mevcut ki şimdilik tam bir tarih verilemiyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir