The Last of Us Sezon Finali Ön-Bakış Fragmanı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 06, 2023 Yorum Yok

2020 yılının Mart ayında duyurulmuş olan The Last of Us dizinin birinci dönem macerası, önümüzdeki Pazartesi günü sona erecek. Lakin elbette macera şimdi bitmedi. Zira, HBO tarafından ikinci döneme yeşil Fer çoktan yakılmıştı ve bu kere ikinci oyunda yaşananlar ekranımıza gelecek. Lakin bunun öncesinde, The Last of Us dönem finali ön-bakış fragmanı yayınlandı.

Öncelikli olarak, şimdi oyunu oynamamış ve sekizinci kısmı de izlememişseniz, haberimizin içerisinde sizin için keyif kaçırıcı olabilecek kısımların olduğunu söyleyelim.

Bildiğiniz üzere, Ellie ile Riley ikilisinin başından geçenlerin anlatıldığı yedinci kısmın akabinde, sekizinci kısım de bugünün erken saatlerinde BluTV üzerinden yayınlanmıştı. Karanlık bir sırrı elinde tutan David ve afetzede tayfası ile Çehre yüze gelen Ellie için epey kuvvetli bir uğraşın içinden sağ salim çıkmayı başarmıştı. Bu süreçte de Joel karakterinin de düzgünleştiğini ve ikilinin iki kısmın akabinde tekrardan bir ortaya geldiğini görmüştük.

The Last of Us Dönem Finali Ön-Bakış Fragmanını Kaçırmayın

Şimdi ise sırada birinci dönemin finali Mevcut ve bunun için de bir hafta kadar beklemek durumundayız. Lakin HBO, Youtube kanalı üzerinden yayınladığı ön-bakış fragmanı ile bizi nelerin bekleyeceğine dair ipuçları verdi. Gerçi oyunu oynayan takipçilerimizin yabancısı olmayacağı sahneler ekranımıza geliyor iken, oyunda görmediğimiz bir sahneyi de göreceğiz. Bu sahne, Ellie karakterini canlandıran Ashley Johnson’ın da göründüğü bir sahne oluyor.

Dizinin birinci kısmının yayınlanması öncesindeki bir fragmanda tespit edilen bir ayrıntı ile Johnson’ın dizideki Ellie’nin annesi Anna Williams rolünde olacağı ortaya çıkmıştı. İşte bu final kısmında, Anna Williams ile ilgili bir kısma da yer verilecek.

Fragmanda ayrıyeten, “Atlattığımız onca badirenin akabinde, bir hiç uğruna olamaz.” cümlesini de duyuyoruz. Hatırlayacağınız üzere bu, Joel’un Ellie’ye her şeyi bırakıp Jackson kasabasına dönebilecekleri istikametinde bir seçenek sunduğunda Ellie tarafından verilen karşılık olmuştu.

Dizinin ön-bakış fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir