Xbox Series S Tasarımlı Tost Makinesi Geliyor Olabilir

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 06, 2023 Yorum Yok

Xbox Series konsolları, 2020 yılının Kasım ayında satışa sunulmuştu. Hem donanım hem de yazılım olarak pek Fazla yeniliği beraberinde getiren bu konsolların akabinde, Microsoft hayranlara Xbox Series X dizaynlı Değişik bir ticari Eser de sunmuştu. Şayet bu Eser ilginizi çekmişse ve bir formda sahip olmuşsanız, yanına tahminen Xbox Series S dizaynlı tost makinesi de koymayı düşünebilirsiniz.

Xbox Series S Dizaynlı Tost Makinesi Manzaraları Sızdı

Yakın bir Vakit Evvel Fransız site Xbox Squad tarafından keşfedilen imgelere bakılırsa, Microsoft artık de Xbox Series S dizaynlı lisanslı bir tost makinesi hazırlıyor. Fiyat etiketinin 60 dolar olacağı söylenen makinenin, üç farklı modunun, kaymayı önleyen ayaklıklarının ve ekmeğin içeride sıkışmasının önleyen işlevinin da olacağı belirtilmiş. Bununla birlikte, konsolda olduğu üzere dairesel bir havalandırma sistemi de bulunacakmış.

Bahsi geçen tost makinesinin, yılın sonraki bir vaktinde çıkacak olan yeni Xbox ticari Eser serisinin birincisi olacağı söylenmiş. O denli ki, markalı saklama kutuları, RGB fare altlıkları, erişte çorbası kaseleri ve daha pek Fazla şey üretilecekmiş.

Son olarak, 2021 yılında çıkmış olan Xbox Series X dizaynlı küçük buzdolabının Ukonic ile iştirake gidilerek üretildiğini söyleyelim. İçeriğine on iki metal kutulu Meşrubat koyabildiğiniz eser, bir USB girişi ve DC Güç adaptörü ile de geliyor. Yani küçük buzdolabını yoldayken de kullanabiliyorsunuz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir