Cities: Skylines II Duyuruldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 06, 2023 Yorum Yok

Xbox iştirakinde gerçekleştirilen Paradox Annoucement Show 2023 sırasında, Cities: Skylines II duyuruldu. Bu Yıl çıkması beklenen oyun ile ilgili birinci ayrıntılar haberimizde.

Colossal Order tarafından geliştirilen ve Paradox Interactive yayıncılığında 2015 yılında satışa sunulan ve 15 Şubat 2023 tarihinde PlayStation 5 ve Xbox Series platformlarına da getirilmiş olan Cities: Skylines, Belde kurma simülasyonu tipini seven oyuncuların gönlünde taht kurmuştu.

Cities: Skylines II Geliyor

Yakın bir Vakit Evvel ikinci oyunun teyit edilmesi ve Fazla geçmeden Paradox Annoucement Show sunumunun da duyurulması ile heyecanlı bekleyiş başlamıştı. Bugün de o beklenen Lahza geldi. Paradox Interactive ve Colossal Order tarafından yapılan İlan ile ikinci Cities: Skylines, PC (Steam), PlayStation 5 ve Xbox Series için bu Yıl içerisinde geliyor. Birinci günden hem PC hem de Xbox tarafında Game Pass servisine eklenecek.

Yeni oyunda rastgele bir kısıtlama olmaksınız, kendi kentimizi en gerçekçi biçimde yaratabilecek ve yönetebileceğiz. Derin simülasyon ve canlı iktisat ile karar Eda yeteneklerimiz de sınanacak iken, hayallerimizdeki kenti yaratabilmemiz de Mümkün olacak.

Cities: Skylines II, hem zorlayıcı hem de ödüllendirici olan Daimi değişen bir dünya sunacak. Yaratıcılığımızı ve stratejik planlama yeteneklerimizi de kullanarak, kentimizi Amel dünyasının, vatandaşların ve turistlerin ilgisini çekecek formda büyüyen bir metropole çevirmeye çalışacağız. Bu süreçte, elbette halkın gereksinimlerini da karşılamamız gerekecek.

Yeni oyunun duyurusuna ait olarak yayınlanan fragmana aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir