Hogwarts Legacy’nin PS4 ve Xbox One Versiyonları Yine Ertelendi

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 06, 2023 Yorum Yok

Warner Bros. tarafından yapılan İlan ile Hogwarts Legacy‘nin PS4 ve Xbox One versiyonları, bir Kez daha ileri tarihe atıldı. Lakin Tekrar de Fazla Çok beklemek durumunda değiliz. Yapılan açıklamanın içeriği haberimizde.


İlginiz Çekebilir: Hogwarts Legacy Dizisi Mi Geliyor?


Uzun vakittir beklediğimiz Hogwarts Legacy, PC, PlayStation 5 ve Xbox Series için 10 Şubat 2023 tarihinde satışa sunulmuştu. Bir anda oyuncuların ilgisine boğulan oyun, Steam satışlarında Steam Deck aygıtını tepeden indirdiği üzere, mağazada en Çok eş vakitli oyuncu sıralamasında ve Twitch platformunda en Çok izlenen oyun sıralamasında ikinci sıraya kadar yükselmişti. Bununla da kalmayan Hogwarts Legacy, iki haftada on iki milyon satış gerçekleştirerek Warner Bros. tarihinde epeyce Aka bir muvaffakiyete da imza atmıştı.

Hogwarts Legacy’nin PS4 ve Xbox One Versiyonları Ne Vakit Çıkıyor?

Diğer PlayStation 4, Switch ve Xbox One kullanıcıları şimdi Hogwarts kalesi ve civarına şimdi ayak basabilmiş değiller. Hatırlayacağınız üzere, Aralık ayında yapılan İlan ile oyunun bu platformlara çıkacak olan versiyonları ertelenmişti. Bugün yapılan yeni İlan ile bu bekleyiş, fazladan bir ay daha sürecek. Zira, Warner Bros. tarafından yapılan duyuruyla, Hogwarts Legacy oyunun PlayStation 4 ve Xbox One konsollarına çıkış tarihi 5 Mayıs 2023 olarak güncellendi. Switch tarafında ise şimdilik rastgele bir erteleme durumu Laf konusu değil. Yani hala 25 Temmuz 2023 tarihi işaret ediliyor.

Duyuruyu Hogwarts Legacy Twitter hesabı üzerinden gerçekleştiren şirket, “Dünya genelindeki hayranların Hogwarts Legacy için yaptıkları Geri dönüşe minnettarız. Takımımız Tüm platformlarda olabilecek en uygun tecrübesi sunabilmek sıkı çalışıyor ve bunu yapmak için daha Çok vakte gereksinimimiz var. Hogwarts Legacy, PS4 ve Xbox One için 5 Mayıs 2023 tarihinde çıkacak.” yorumunda bulundu.

Bu kadar ertelemenin akabinde, umarız bir evvelki jenerasyon PlayStation ve Xbox konsollarında da keyifli bir tecrübe yaşayabiliriz. Elbette oynanış görüntüleri yayınlandığı Vakit Aka ölçüde görebileceğiz. Gelişmeleri takipte olacağız.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir