Xbox GamesCom 2022 Fuarına Katılacağını Duyurdu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Eki 27, 2022 Yorum Yok

Yapılan resmi açıklama ile Xbox GamesCom 2022’ye iştirakte bulunacağına resmiyet kazandırdı. Pekala şirket bizlere neler gösterecek? Ayrıntılar haberimizde.

GamesCom 2022 için iki aydan az bir vakit kaldı. Bu sene, 24 – 28 Ağustos tarihleri ortasında ve tekrar Köln kentinde düzenlenecek olan fuar, iki yılın akabinde birinci defa klâsik olarak düzenlenecek. Çevrimiçi ortamda da birtakım aktifliklerin bizi beklediği GamesCom 2022 için aktüel haberler de gelmeye devam ediyor.

Xbox GamesCom 2022’de Oyuncularla Buluşacak

Hatırlayacağınız üzere yakın bir vakit evvel duyurularda bulunan Ubisoft ve 505 Games, Namco Entertainment, THQ Nordic ve Koch Media sonrasında listeye ismini yazdıran büyük yayıncıların ortasında yer alacaklarını onaylamışlardı. Microsoft da iştirakte bulunacağını toplumsal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşımlar ile resmi olarak açıkladı.

Şirket tarafından verilen ayrıntılara nazaran, Geoff Keighley tarafından sunulacak olan Açılış Gecesi Canlı yayınına iştirakin olup olmayacağı bilinmiyor olsa da, halihazırda duyurusu yapılmış ve önümüzdeki on iki ay boyunca PC ve Xbox konsolları için çıkacak olan oyunlar hakkında aktüel haberlerin verilmesine ek olarak, Xbox topluluğunun aktiflik alanında birbirleri ve birtakım geliştiriciler ile bir ortaya gelme fırsatının da sunulacağı söyleniyor.

Geçtiğimiz ay gerçekleştirilen Xbox & Bethesda Games Showcase sırasında Forza Motorsport, Minecraft: Legends ve The Last Case of Benedict Fox dahil yeni oyun duyuruları ile karşılaşmış ve Redfall, A Plague Tale: Requiem, Ark 2, Scorn, Diablo 4 ve The Elder Scrolls Online: High Isle üzere oyunların yanı sıra Starfield’ı da birinci sefer görme fırsatımız olmuştu. Olağan ki S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl’i de unutmamak lazım. Ayrıyeten yeniden önümüzdeki on iki ay boyunca Game Pass servisine gelecek olan oyunların takvimi de ortaya çıkmıştı. Bakalım fuar sırasında sürpriz duyurular ile karşılaşacak mıyız? Mümkün yeni gelişmeler için takipte olacağız.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir