The Dark Pictures Anthology: The Devil In Me Duyuruldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Eki 27, 2022 Yorum Yok

The Dark Pictures Anthology: The Devil In Me, Bandai Namco Entertainment ve Supermassive Games tarafından duyuruldu. Net bir çıkış tarihi olmasa da, sonbahar aylarında bizlerle olacak.

Son olarak The Quarry ile karşımıza çıkmış olan Supermassive Games, 2018 yılında duyurulan The Dark Pictures Anthology oyunlarının geliştiriciliğini üstlenmişti. Her birinin kendisine has öyküsünün ve karakterlerinin olduğu Man of Medan, Little Hope ve House of Ashes oyunlarını gördüğümüz serinin birinci döneminin kapanışı olacak The Devil In Me, geçtiğimiz yıl ortasında kendisin göstermişti.

Uzun vakittir yeni bir haberini alamadığımız bu oyun, Bandai Namco Entertainment ve Supermassive Games tarafından duyuruldu. PC (Steam), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series geliştirilmekte olan yeni oyun, bu yılın son çeyreğinde satışa sunulacak.

The Dark Pictures Anthology: The Devil In Me Geliyor!

Hikayeye nazaran bir küme belgesel sineması imalcisi, günün birinde seri katil H.H. Holmes’ün Murder Castle’ının çağdaş vakit reprodüksiyonuna çağırıldıkları gizemli bir davet alıyorlar. Ziyadesiyle muhtaçlık duydukları halkın ilgisini tekrardan kazanmak için bu fırsatı kaçırmayan grup, doğruda çağırıldıkları yere gidiyorlar. Her ne kadar otel hazırlayacakları yeni kısım için uygun bir ortam olacaksa da, hiçbir şey göründüğü üzere olmayacak. Grup, izlendiklerini ve hatta yönetildiklerini keşfedecek. Bu bağlamda, derecelerinden çok daha fazla şeyin riskte olduğunu da öğrenecekler.

Oynanış olarak araç tabanlı bulmacalara ek olarak, koşma, zıplama ve tırmanma üzere geniş hareket imkanımızın olacağı söyleniyor. Ayrıyeten, serinin evvelki oyunlarında olduğu üzere Film Gecesi Modu ve Paylaşımlı Öykü Modu da bulunacak.

Paylaşımlı Öykü Modu’nda arkadaşınızla ilerleyişiniz boyunca seçimler yapacak, kıssanın ilerleyişine tesir edecek hareketler gerçekleştireceksiniz. Bunlara bağlı olarak da seçtiğiniz karakterlerin bahtları ortaya çıkacak. İlerleyiş ana senaryodakinden farklı olacak. O denli ki kimi vakit birlikte, kimi vakit da başka yollardan gitmek durumunda kalacaksınız. Bu da yeni yerlere ve ayrıntılara kapı açacak.

Film Gecesi Modu’nda ise, herkesin bir karakterin denetimine geçtiği bir sisteme dayalı oynanış sunuyor. Her bir oyuncunun verdiği karar, klasik olarak öteki oyuncuların karakterlerinin mukadderatını değiştiriyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir