PUBG Haritası Deston Haftaya Yayınlanacak

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Eki 27, 2022 Yorum Yok

Haziran ayı içerisinde yapılan açıklama ile sıradaki PUBG haritası Deston için bu ay işaret edilmişti. Yayıncı pozisyonundaki Krafton, 18.2 güncellemesi ile gelecek olan haritanın konsol kullanıcılarıyla buluşacağı tarihi ve daha fazlasını da açıkladı. Ayrıntılar haberimizde.

Verilen bilgilere nazaran Deston, oyunun konsol versiyonuna 21 Temmuz 2022 tarihinde dahil olacak. Bununla birlikte, yeni güncelleme ile yeni bir araç, silah ve dikkat çeken noktaların yanı sıra yeni özellikler de ekleniyor. Tüm ayrıntılar şöyle;

PUBG Haritası Deston ve Dahası Geliyor

KRAFTON, Inc.’in PUBG: BATTLEGROUNDS Güncelleme 18.2’si PC sunucularında 13 Temmuz’da ve konsol sunucularında 21 Temmuz’da yayına girdiği vakit, oyuncular artık PUBG: BATTLEGROUNDS’un dokuzuncu haritası Deston’a giriş yapabilecekler. Oyuncular, Deston ile birlikte Yükselticiler, Acil Durum Paraşütleri, akaryakıt istasyonları, hava tekneleri ve daha fazlası da dahil, Güncelleme 18.2 ile gelen çok sayıda yeni özellik görecekler.

Aşağıda Güncelleme 18.2 ile gelecek Deston haritası ve yeni özelliklerin ayrıntılı bir özetini görebilirsiniz. Daha fazla bilgi için tüm yama notlarını BURADAN okuyabilirsiniz. Yeni içeriği evvelden denemek isteyen oyuncular bugün PC test sunucusuna giriş yapabilirler.

Yeni Harita: Deston

PUBG: BATTLEGROUNDS’un en yeni 8×8 haritası için bekleyiş nihayet sona erdi, yakın gelecekte geçen, yakılıp yıkılmış Deston dünyası oyuncuların keşfetmesi için artık hazır. Deston, oyunculara çeşitli bölgeleri ziyaret etme ve ortalarında geçiş yapma fırsatı sunuyor: PUBG: BATTLEGROUNDS’ın gelmiş geçmiş en yüksek gökdelenlerinden birine mesken sahipliği yapan, sular altında bir kent merkezi; çamurlu bir bataklık, tertemiz kıyılar, büyüleyici dağlar ve keşfedilmemiş adalar. Deston, öne çıkan bir harita olarak sunulacak ve Solo, Duo ve Kadro TPP ve FPP modlarında oynanabilecek.

Yeni Araç: Hava Tekneleri – Hem havada hem suda bir araca mı gereksiniminiz var? Hava teknesi sayesinde oyuncular farklı arazi tiplerinde araç değiştirmekle uğraşmak zorunda kalmayacaklar. Hava Tekneleri su kütlelerinde çok süratli ilerler, karada azamî 76 km/s süratle hareket eder, beş bireye kadar taşıyabilir ve sadece Deston’da kullanılabilir.

Dikkat Çeken Noktalar: Yeni harita oyuncuların keşfetmesi için yeni dikkat çeken noktalar (POI) sunuyor! Deston’daki birkaç dikkat çeken nokta aşağıdaki üzeredir;

  • Ripton – Oyuncuların sığ sulardan geçmek zorunda kalacağı ve havadan yere meselesiz seyahat etmek için yüksek gökdelenleri kullanabilecekleri, kısmen sular altında kalmış bir kent.
  • Bataklık – Rakip oyuncularla etkileşim kurulabilecek sığ suların olduğu bir alan.
  • Konser alanı – Çorba Parası kazanmak için savaşa girmeden evvel en kıvrak figürlerinizi sergileyebileceğiniz bir açık hava şenlik alanı ve oyuncuların ziyaret edebilecekleri birkaç dikkat çeken alan daha sunar.

Yeni Silah: O12 – Deston oyuncuların yalnızca burada kullanabilecekleri yeni bir silah sunuyor. O12, orta ve kısa menzilli çarpışmalarda daha verimli olabilecek, tüm silahlara kıyasla yüksek isabet oranı ve menzile sahip, 12 kalibrelik bir silahtır.

Deston Yardımcı Eşyalar

Deston, oynanışı ilgi cazibeli kılmak ismine, dikey hareket için yükseltici, tüm oyuncuların haritaya girdiğinde varsayılan eşyası olan paraşüt ve bunların birlikte kullanılmasına müsaade veren Hücre Kuleleri dahil, Deston’da süratlice hareket etmeye yarayan yeni özel yardımcı eşyalar sunar. Bu eşyalar, özel oyun içi etkileşimlerini güzelleştirecek ve oyuncuların oyun odağını engellemeden oyunculara yeni temel oyun akışı sağlayacaktır. Her harita yardımcı eşyası, Deston’a girdikten sonra oyuncuların envanterlerinde bulunacak ve oyuncular bunları diledikleri kadar kullanabileceklerdir. Bu eşyalar envanter tartısını etkilemeyecek ve kendi envanter slotlarını işgal etmeyecekler.

Yeni özellikler

  • Benzin İstasyonları – Deston oyuncuların Deston’da seyahat ederken araçlarını doldurmalarına yarayacak akaryakıt istasyonlarını tanıtıyor. Ama oyuncular bu akaryakıt istasyonlarının vurulduğunda yıkıcı bir patlama yaratabileceği konusunda dikkatli olmalılar.
  • Güvenlik Anahtarları ve Kapılar – Deston’ın güvenlik grubu, tez ile ayrılmış üzere görünüyor ve oyuncuların bulması için haritaya güvenlik anahtarları bıraktılar. Bu güvenlik anahtarları bulunduğunda, yüksek düzeyli ganimetler elde etmek için güvenlik kapılarının kilidini açabilirler. Güvenlik anahtarları envanterde birikecek ve güvenlik kapılarında kullanıldıktan sonra harcanacaktır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir