Xbox Games Showcase 2023’ün Tam Saati Belli Oldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları May 04, 2023 Yorum Yok

Microsoft, yaptığı İlan ile Xbox Games Showcase 2023‘ün tam saati için açıklamada bulundu. Ayrıyeten Starfield Direct‘in de unutulmaması gerekir iken, Xbox Games Showcase Extended ve Xbox FanFest de Geri dönüyor.

Yılın o devri Tekrar yaklaşıyor, sevgili oyuncular. Bu sene de E3 fuarı olmayacak, lakin olması durumunda iştirakte bulunacak olan yayıncıların kendi canlı yayın etkinliklerini düzenleyeceklerini biliyoruz. Bunlardan bir tanesi de Microsoft.

Mart ayında yapılan İlan ile hem Xbox Games Showcase 2023 hem de ardından gerçekleştirilecek olan Starfield Direct Özel sunumundan haberdar olmuştuk. Xbox Wire sitesi üzerinden yapılan duyuruyla yeni ayrıntılar da ortaya çıktı.

Xbox Games Showcase 2023’ün Tam Saati Açıklandı

Microsoft, Xbox Games Showcase 2023 yayınının 11 Haziran 2023 Pazar günü TSİ 20:00 sıralarında başlayacağını duyurdu. Tahminen Forza Motorsport, Avowed, Fable, Senua’s Saga: Hellblade II, Perfect Dark ve The Outer Worlds 2 oyunlarını göreceğimiz sunumun ardından ise uzayda geçen The Elder Scrolls tanımlaması da yapılan ve 6 Eylül 2023 tarihinde PC ve Xbox Series için çıkması beklenen Starfield için Starfield Direct başlayacak. anne gösterinin ne kadar süreceğine dair bilgi verilmediği için haliyle Bethesda Softworks tarafından geliştirilen oyuna ait sunumun da ne Vakit başlayacağı muhakkak değil.

Facebook, Twitch ve Youtube kanalları üzerinden izleyebileceğiniz gösteri, otuzdan Çok lisanda izlenebilecekmiş. Şu Lahza için ortalarında Türkçe olup olmadığına dair bir bilgi bulunmuyor.

Microsoft ayrıyeten geçtiğimiz sene de olduğu üzere Xbox Games Showcase Extended ve hem dijital hem de gerçek manada FanFest aktiflikleri de Geri dönüş yapacak. 13 Haziran 2023 Salı günü TSİ 20:00 sıralarında başlayacak olan bu sunum, anne gösteride yapılan duyurular üzerine geliştiriciler ile röportajların yanı Dizi ortaklar tarafından geliştirilme etabındaki oyunlar ile ilgili şimdiki haberlere de sahne olacak. FanFest ise Los Angeles (ABD), Mexico City (Meksika), Sao Paulo (Brezilya), Melbourne (Avustralya) ve Varşova (Polonya) kentlerini kapsayacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir