Ücretsiz Epic Games Store Oyunları (4 Mayıs)

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları May 04, 2023 Yorum Yok

Amerika menşeli şirket, bizleri haftada ikişer oyun ile sevindirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz dakikalarda güncellenen sayfa ile önümüzdeki yedi gün boyunca kütüphanemize ekleyebileceğimiz ücretsiz Epic Games Store oyunları da indirmeye açıldı. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı devri hariç, haftalık olarak bir yahut daha Çok oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem Aka hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda oldukça başarılı oluyor.

Ücretsiz Epic Games Store Oyunları İndirmeye Açıldı

Epic Games Store tarafından kullanıcılara bir hafta boyunca fiyatsız olarak sunulacak olan Against All Odds, Horizon Chase Turbo ve Kao the Kangroo, geçtiğimiz dakikalarda indirmeye açıldı. Her ikisini de 11 Mayıs 2023 Perşembe günü TSİ 18:00’a kadar buradan kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Önümüzdeki hafta ise içeriğinde Jungle Adventure, Luxury Party ve Fashion Street olmak üzere The Sims 4 Bundle var.

Against All Odds Hakkında

Sular kesildi. Kira ödenecek. İş yok. Güçlü olma vakti. Slaughter League’e gir, bir sıra baş döndürücü ve ölümcül Fazla oyunculu yarışta her şeye Karşın kazanmayı başar. Bu rekabetçi, Fazla oyunculu platform parti oyununda sadece bir kazanan olabilir, arkadaşlıklara elveda de!

Horizon Chase Turbo Hakkında

Tüm vakitlerin en kapsamlı poker simülasyonuna güzel geldin. Global Poker Tour ile profesyonel bir poker oyuncusunun hayatını yaşa. Akabinde bir Club’a katılarak çevrimiçi turnuvalarda ismini duyur.

Kao the Kangroo Hakkında

Kanguru Kao cümbüş, keşif, macera ve gizemin fevkalade bir biçimde bir ortaya geldiği, olağanüstü görünen 3 boyutlu bir platform oyunu! Babasının ortadan kaybolmasının gerisinde yatan sırları öğrenmek için unutulmaz bir seyahate çıkan enerjik tüy yumağı Kao’ya katıl. Onunla Birlikte tehlikelerle, bulmacalarla ve düşmanlarla dolu Fazla sayıda bölgede yol al. Her köşe başında farklı bir ipucu bul ve yeryüzünün altında kaynayan gizli bir dünyayı ortaya çıkar.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile hayli Misli bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, nihayet vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile Birlikte hayli geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunları hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir