zekaoyunlari.org | Eğlenirken Geliş

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bulmaca Oyunları
  4. »
  5. Türk Valorant Ajanı Fade, Oyundaki İlk Yılını Doldurdu

Türk Valorant Ajanı Fade, Oyundaki İlk Yılını Doldurdu

admin admin -
17 0

Türk Valorant casusu Fade, geçtiğimiz yılın Nisan ayında hem ülkemizde hem de dünya genelinde Aka bir popülaritesi olan Fazla oyunculu taktiksel FPS oyununa iç olmuştu. Riot Games ise birinci yılını dolduran casus ile ilgili açıklamalarda bulundu. Ayrıntılar haberimizde.

Türk Valorant Casusu Fade, Birinci Yılını Geride Bıraktı

Riot Games’in rekabetçi taktiksel nişancılık oyunu Valorant, her ay milyonlarca oyuncuyla dünyanın en tanınan oyunlarından biri olarak öne çıkıyor. Türkiye’de de 11 yıldır aktiflik gösteren şirket, geçtiğimiz sene Fade isimli casusunu duyurarak bütün Türk oyuncuların kalbini çalacak bir atılım yapmıştı.

Türk kelle avcısı Fade, düşmanların sırlarını gasp etmek için saf karabasan gücünü kullanıyor. Endişeyle Ahenk içinde çalışarak maksatlarını avlayan Fade, maksatlarının işini bitirmeden Evvel en Aka kaygılarını açığa çıkarıyor.

Duyurulduğu günden itibaren Aka bir heyecanla beklenen Fade, geçtiğimiz sene 28 Nisan’da VALORANT’ın casus kütüphanesindeki yerini aldı. Türk seslendirmesi İlayda Alişan tarafından yapılan Fade, bir Yıl üzere kısa bir müddet içerisinde kendine has yetenekleri ve Türk kültürünü simgeleyen özellikleriyle oyunun en sevilen casuslarından biri haline geldi.

Oyunların Türkiye için yerelleştirilmesi ve e-spor alanında ülkemizi daha da ileriye taşımak için 11 yıldır farklı içeriklerin altına imza atan Riot Games, milyonlarca oyuncusu bulunan VALORANT’a bir Türk Ira getirmenin gururunu birinci yılında bütün oyuncularla paylaşmak ismine Fade için hazırladığı Özel bir görüntü paylaştı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir