Chrono Odyssey, Oynanış Fragmanıyla Göz Alıyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları May 04, 2023 Yorum Yok

Unreal Engine 5 ile geliştirilen Chrono Odyssey için etkileyici bir oynanış fragmanı yayınlandı. Bizleri türlü tehlikeler ve keşfedilmeye beklen gizler ile dolu Setera diyarına götürecek olan oyunun fragmanını kaçırmayın.

Güney Kore menşeli NPIXEL tarafından hem geliştirilen hem de yayınlanacak olan Chrono Odyssey, Unreal Engine 5 kullanılan oyunlar listesindeki bir Öbür İsim oluyor. 2020 yılının Aralık ayında duyurulmuş olan MMORPG cinsindeki oyun, PC (Steam), PlayStation 5 ve Xbox Series için geliştiriliyor. Esasen Android ve iOS versiyonlarının da olacağı söylenmiş olsa da, görünüşe nazaran sonradan iptal edildiler.

Chrono Odyssey Oynanış Fragmanı

Şimdilik rastgele bir çıkış tarihi bulunmayan oyun için 4K çözünürlükte bir oynanış fragmanı yayınlandı. Atmosferi, ortamları, Ira modellemeleri ve animasyonları ile dikkat çeken oyunun fragmanının bir epey heyecan verici olduğunu söylemek gerek. Elbette şunu da unutmamak gerekiyor ki Chrono Odyssey hala geliştirilme kademesinde ve çıkış tarihi de muhakkak değil. öteki bir deyişle, ilerleyen Vakit zarfında görsellikte gözle görülür değişimler ile karşılaşabiliriz.

Hikayesi Setera diyarında geçecek ve The Guardians, The Void, The Broken, The Outcasts ve The World Movers ismiyle farklı aksi güçlerin bulunacağı oyunda, Void ile olan Cenk Laf konusu olacak. Amaçları ise Tüm dünyaları yok etmek. Bizleri Setera üzerinde çarpık Vakit ve boşluk ve çelişen Vakit çizgileri kaynaklı tehlikeler ve bu tehlikelerin sağladığı sayısız gizler bekleyecek. Bizim maksadımız ise bu gizleri ortaya çıkartarak herkesi kurtarmaya çalışmak olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir