Xbox Games Showcase 2023 Duyuruldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 09, 2023 Yorum Yok

Bugün yayınlanan Starfield fragmanının akabinde, toplumsal medya hesapları üzerinden paylaşımda bulunan Microsoft tarafından Xbox Games Showcase 2023 duyuruldu. Haziran ayı için sular yavaştan ısınıyor.

Oyun dünyasındaki en Aka fuar olan E3, bu Yıl Geri dönüş yapacak. Fakat üç büyüklerden mahrum olacak. Sony Interactive Entertainment zati 2019 yılından bu yana iştirakte bulunmuyordu ve anane bu Yıl da devam edecek. Nintendo da geçtiğimiz günlerde E3 2023 fuarına katılmayacağını duyurmuştu. Gözler bu Defa de Microsoft tarafına dönmüştü. Amerika menşeli şirket de dün yaptığı İlan ile iştirakte bulunmayacağına resmiyet kazandırdı.

Xbox Games Showcase 2023 Düzenlenecek

Bildiğiniz üzere Starfield için yayınlanan yeni fragman ile oyunun 6 Eylül 2023 tarihinde satışa sunulacağını öğrenmişti. Fragmanda ayrıyeten 11 Haziran 2023 tarihinde gerçekleştirilecek olan Starfield Direct isimli Özel bir sunumun da duyurusu yapılmıştı. Xbox Twitter hesabı tarafından yapılan paylaşım ile birebir gün Xbox Games Showcase 2023 sunumunun da düzenleneceği duyuruldu. Bu aktiflik, Starfield Direct öncesinde gerçekleştirilecek.

Sunumda hangi oyunları göreceğimiz aşikâr değil, lakin yeni Forza Motorsport oyununu göreceğimize Kuşku yok. O tarihe kadar Redfall ile The Elder Scrolls Online: Necrom çıkmış oluyorlar. Ne Mevcut ki yakın bir tarihte çıkmış olan oyunlara bu biçim sunumlarda bir formda yer verildiği için, nihayet bir Sefer daha gösterilmeleri beklenen.

Bunların dışında, Avowed, Fable, Senua’s Saga: Hellblade II, Perfect Dark ve The Outer Worlds 2 de görmeyi beklediğimiz oyunlar ortasında yer alıyor. Bakalım bizleri nasıl bir sunum bekleyecek? mümkün yeni gelişmeleri takipte olacağız.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir