Resident Evil 4 Remake Demo Tarihi Sızdı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 09, 2023 Yorum Yok

Eğer yine üretim Resident Evil 4 demosunu sabırsızlıkla bekleyen bir oyuncuysanız, önümüzde saatler kaldı diyebiliriz. Vaktinden Evvel ortaya çıkan bir reklam ile Resident Evil 4 Remake demo tarihi sızdı. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere, bu gece bir Capcom Spotlight yayını var. TSİ 01:30 sıralarında başlayacak iken, öncesinde başlayacak olan bir gösteri da Laf konusu olacak. Başta Resident Evil 4 Remake olmak üzere Exoprimal, Monster Hunter Rise, Mega Man Battle Network Legacy Collection ve Ghost Trick: Phantom Detective oyunlarının sahne alacağı sunum, yarım saate yakın sürecek ve nihayet haberleri alacağız.

Son gerçekleştirilen State of Play sırasında gösterilen Resident Evil 4 Remake fragmanının sonunda, Özel bir demonun yayınlanacağı belirtilmişti. Bu bağlamda, Capcom Spotlight sunumu da beklenen mümkün İlan için heyecan yaratmıştı. Yakın bir Vakit Evvel yaşanan bir sızıntıya bağlı olarak, çıkışına iki hafta kala, yine imal oyunu en nihayetinde Deneyim fırsatımız olacak.

Resident Evil 4 Remake Demo Yarın Yayınlanacak!

Twitter üzerindeki birtakım kullanıcılar, bahsi geçen Resident Evil 4 Remake demosunun sunum sırasında görüneceğine dair Twitch reklamı gördüklerini bildiriyorlar. Hatta DanisabeastXD isimli kullanıcı, bu reklamın demonun yayında olduğuna dair bir ibare ile sona erdiğine dair bir ekran manzarası de paylaşmış.

Şimdilik hakkında Öbür bir şey ortaya çıkmış değil, lakin muhtemelen Resident Evil 2 ve Resident Evil Village üzere Vakit hudutlu bir demo ile müsabakamız muhtemel. Bunu öğrenmek için önümüzde Çok bir Vakit kalmadı. Gelişmeleri takipte olacağız.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir