Dragonflight’ın 10.0.7 Güncellemesi Duyuruldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 09, 2023 Yorum Yok

Kasım ayında satışa sunulmuş olan yeni World of Warcraft genişletme paketi için 2023 içerik yol haritası, geçtiğimiz ay içerisinde yayınlanmıştı. Ocak ayında yayınlanan 10.0.5 güncellemesinin akabinde, bu ayın sonlarına hakikat yayınlanacak olan Dragonflight’ın 10.0.7 güncellemesi ayrıntıları ile duyuruldu.

Dragonflight’ın 10.0.7 Güncellemesi Geliyor

Azeroth’un şampiyonları Dragon Isles’da maceralara atıldı, ejderha kavimlerine yardım etti ve kuvvetli proto-ejderha Raszageth’i yendi. Artık 21 Mart’ta yayınlanacak Return to Forbidden Reach (10.0.7) ve WoW’un sıradaki Aka içerik güncellemesi Embers of Neltharion’ın (10.1) duyurusu ile Dragon Isles’ın altında yatan sırları keşfetme vakti.

Return to Forbidden Reach (10.0.7)

Bölgesel bakımın tamamlanmasıyla Bir arada 22 Mart 2023’te çıkacak.

İçerdiği kimi Aka yenilikler:

Yeni Azamî Tertip Bölgesi: Forbidden Reach

  • Bu bölge azamî düzeye ulaşan oyunculara ortalığı birbirine katan Primalist’lerin yol açığı sıkıntıları ve elementlerin içine işleyen kaosu keşfedebilecekleri yeni içerikler sunuyor.

Zskera Vaults

  • Forbidden Reach’in derinliklerine ulaşan azamî Tertip oyuncular; düşmanlar, çözülmesi gereken bulmacalar ve yağmalanacak hazinelerle dolu bu yeni keşfedilen mahzenleri araştırırken Dragonscale Expedition’a yardım edecekler.

Monk Sınıf Genişlemesi

  • Lightforged Draenei, Worgen ve Goblinler artık Monk sınıfını seçebilecek.

Embers of Neltharion (10.1)

9 Mart’tan itibaren Aleni Test Sunucusu’nda (PTR) erişilebilir olacak.

Return to the Forbidden Reach’te (10.0.7) oyuncuların da öğreneceği üzere Deathwing olarak nam salmış eski Toprağın Bekçisi Neltharion, Dragon Isles’ın derinliklerinde gizli bir laboratuvar bulunduruyordu. Hem yeni hür kalmış Incarnate’lar hem de Scalecommander Sarkareth liderliğindeki asi bir Dracthyr kümesi laboratuvara erişmek ve Neltharion’ın uzun müddettir Bilinmeyen olan sırlarının denetimini ele geçirmek için savaşırken tehdit oluşturmaktadır.

İçerdiği kimi Aka yenilikler:

YENİ BÖLGE: Zaralek Cavern

  • Bu gizemli yer altı mağarasında yeni misyonlar, Dost olunacak bölge sakinleri, keşif, ejderha biniciliği güncellemeleri ve daha fazlası seni bekliyor.

YENİ BASKIN: Aberrus, the Shadowed Crucible

  • Aberrus, Neltharion’ın sadece Dracthyr’leri yarattığı yer değil birebir vakitte onun Kadim İlahların fısıltılarına Mağlup düştüğü, Zaralek Cavern’ın derinlerine saklanmış gizli bir laboratuvardır.
  • Oyuncular burada hem Incarnate’lara hem de Dracthyr’lerin mirasına sahip çıkmak isteyen Scalecommander Sarkareth’e Mani olmak için dokuz boss’a karşı savaşacak.
  • Tıpkı 1. Sezon’da olduğu üzere Olağan, Heroic ve Mythic zorluklar tıpkı anda çıkacak.

YENİ MYTHIC+ ROTASYONU:

  • Geriye kalan Dragonflight zindanları savaşa dâhil oluyor:

Brackenhide Hollow

Halls of Infusion

Uldaman: Legacy of Tyr

Neltharus

  • Önceki genişleme paketlerinden dört zindan M+ rotasyonuna yenilik katacak zorluklar sunuyor:

Freehold, Battle for Azeroth

The Underrot, Battle for Azeroth

Neltharion’s Lair, Legion

Vortex Pinnacle, Cataclysm

  • Sezonluk ek tesirler (affix’ler) hâlâ geliştirme basamağında ve ilerleyen vakitlerde PTR döngüsünde test edilmek üzere Amade olacak.

Ve daha kaçları yolda! Embers of Neltharion’ın PTR’daki test döngüsüne dair daha Çok bilgi için World of Warcraft web sitesindeki forumlarda In Development kısmına göz atabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir