Ücretsiz Epic Games Store Oyunu (9 Mart)

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 09, 2023 Yorum Yok

Önümüzdeki yedi gün boyunca kullanıcılara dağıtılacak olan ücretsiz Epic Games Store oyunu, indirmeye açıldı. Bizleri bu sefer çokça keşif yapıp bulmaca çözeceğimiz bir oyun bekliyor. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı periyodu hariç, haftalık olarak bir yahut daha Çok oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem Aka hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda hayli başarılı oluyor.

Ücretsiz Epic Games Store Oyunu İndirmeye Açıldı

Epic Games Store tarafından kullanıcılara bir hafta boyunca fiyatsız olarak sunulacak olan Call of the Sea oyununa buradan ulaşabilirsiniz. 16 Mart 2023 Perşembe gününe kadar kütüphanenize eklemeniz durumunda, kalıcı olarak sahip olacak ve istediğiniz bir vakitte oynamaya başlayabileceksiniz. Önümüzdeki hafta ise Warhammer 40.00: Gladius – Relics of War oyunu fiyatsız olarak dağıtılmaya başlanacak.

Call of the Sea Hakkında

1934 yılında geçecek oyunda, Güney Pasifik bölgesinin Irak bir noktasına gidiyoruz. Norah rolünde olacağımız oyunda, kaybolan eşimizi bulmak için yola çıkıyoruz. Ne Mevcut ki kendimizi isimsiz, unutulmuş ve kayıp bir medeniyetin kalıntılarının bulunduğu bir adada buluyoruz. Gayemiz ise hem adanın gizemini çözmek hem de bizi bekleyen gerçeği keşfetmek olacak.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile epeyce Misli bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, nihayet vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile Birlikte epeyce geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir