Call of Duty Oyunları Steam Mağazasına Geldi

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 08, 2023 Yorum Yok

Call of Duty: Çağdaş Warfare II sonrasında, sürpriz gelişme ile evvelki Call of Duty oyunları Steam mağazasına da geldi. İki hafta kadar sürecek indirim kampanyası ile yarı fiyatına alabiliyorsunuz. Ayrıntılar haberimizde.

Hatırlayacağınız üzere Valve mağazasına gelen nihayet Call of Duty, 2017 yılının İkinci Dünya Savaşı temalı oyunu olmuştu. Sonrasında ise Battle.net ile devam etme kararı Meydan Activision Blizzard, serinin yeni oyunlarını kendi mağazası üzerinden satmaya başlamıştı. Ne Mevcut ki bu, Çağdaş Warfare 2 ile sona ermişti. Yıllardan sonra yeni bir Call of Duty oyununu Steam mağazasında görmüştük.

Son Call of Duty Oyunları Steam Mağazasına da Eklendi

Elbette bunun bir mühlet sonrasında Activision şirketinin yaptığı mağazaya temelli dönüş atağı, öbür Call of Duty oyunları için de umutlanmamıza yol açmıştı. İşte bugün, Modern Warfare, Black Ops Cold War ve Vanguard da Steam kullanıcılarıyla buluştu.

Her üç oyunu da 23 Mart 2023 tarihinde sona erecek olan % 50 indirim ile 499.50 TL karşılığında satın alabiliyorsunuz. Bu müddetten sonra, fiyatlar 999 TL düzeyine yükselecek. Ne kadar makul olduğu elbette tartışmaya Aleni lakin bu oyunları oynamayı istiyor ve Steam mağazasına gelmelerini bekliyorduysanız, fırsat bu fırsat denebilir.

Call of Duty: Çağdaş Warfare Konusu

Konusu dünya gündeminden esinlenilerek yazılmış olan oyunda, global çapta devam eden Aka bir savaşı durdurmak için çalınan kimyasal silahları bulmak ve ele geçirmek birinci önceliğimiz olacak. Bu bağlamda da Captain Price ve SAS, CIA ve Urzikstani Kurtuluş Gücü ile Güç birliği oluşturmak durumunda kalacak. Misyonlar ise bizi Avrupa topraklarından Orta şark bölgesine kadar götürecek.

Call of Duty: Black Ops Cold War Konusu

Call of Duty: Black Ops oyununun devamı olan Cold War, bizleri 1980’li yılların başlarındaki Soğuk Cenk periyodunun değişken jeopolitik savaşının derinliklerine götürüyor. Hiçbir şeyin göründüğü üzere olmadığı bir senaryoda, şark Berlin, Vietnam, Türkiye, Sovyet KGB karargahı üzere sembolik yerlerde çatışırken acımasız gerçekler ve tarihi figürler ile karşı karşıya geliyoruz. Seçkin operatörler olarak global Güç istikrarını ve tarihin akışını değiştirmeyi kendisine misyon edinmiş olan Sovyet casusu Perseus isimli karanlık bir figürün izini sürüyoruz. Bu süreçte de Frank Woods, Alex Mason ve Jason Hudson üzere sembolik karakterler ve yeni Cerrah takımı ile global komplonun karanlık merkezine iniyoruz.

Call of Duty: Vanguard Konusu

Uzman bir askeri birliğin rolünde olacağımız oyunda, Berlin kentinin düşünün akabinde, hayatta kalan ve yeni bir Hitler bulma arayışında olan Nazi kümesinin yürüttüğü Project Pheonix operasyonunun ardındaki gerçeği açığa çıkartmaya ve sona erdirmeye çalışıyoruz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir