Starfield Çıkış Tarihi Sürpriz Bir Fragmanla Duyuruldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 08, 2023 Yorum Yok

Ocak ayında gerçekleştirilen Developer_Direct sonrasında, Starfield için Özel bir sunum bekler iken Bethesda bizlere Aka bir sürpriz yaptı. Yayınladığı yeni fragman ile Starfield çıkış tarihi duyurusunda bulundu. Pekala Uzay temalı oyun ne Vakit çıkacak? Ayrıntılar haberimizde.

E3 2018 sırasında The Elder Scrolls VI ile duyurulmuş olan Starfield, PC ve Xbox Series için geliştiriliyor. Esasen 11 Kasım 2022 tarihinde çıkması beklenen oyun, Redfall ile eş vakitli olarak bu yıla ertelenmişti. nihayet olarak Xbox & Bethesda Showcase 2022 sırasında kapsamlı bir oynanış görüntüsünü izledikten sonra, derin bir sessizliğe gömülmüş olan Starfield için yakın bir vakitte Bethesda ve Microsoft tarafından Özel bir sunumun gerçekleştirilmesi bekleniyordu. Yakın bir Vakit Evvel yayınlanan fragman ile hem oyunun çıkış tarihi hem de beklenen Starfield Direct sunumunun tarihi ortaya çıktı.

Starfield Çıkış Tarihi Aşikâr Oldu

Youtube haricindeki diğer toplumsal medya kanalları üzerinden yayınlanan fragmanda da görebileceğiniz üzere, Starfield Direct 11 Haziran 2023 tarihinde gerçekleştirilecek. Birinci günden Game Pass servisine de istikbal olan oyunun çıkış tarihi ise 6 Eylül 2023 olarak belirlenmiş.

Fragmanda ayrıyeten sinematik sahneler de karşımıza gelir iken, Oyun Direktörü Todd Howard da kamera karşısına geçmiş. Howard’ın oyunun büyüklüğü hakkındaki şaşkınlığını lisana getirdiği sırada, arka plandaki oynanış imgeleri de gözlerden kaçmıyor. kuşku yok ki bu imajların daha kapsamlı olanlarını Starfield Direct sırasında göreceğiz.

Starfield Hakkında

2330 yılında geçen Uzay temalı rol yapma oyunun kıssası, esasen yirmi Yıl öncesine dayanıyor. United Colonies ve Freestar Collective isimli iki Aka kümenin ortasında bir Cenk meydana geliyor. Bıçak sırtı bir istikrarın yaşandığı durumda ise zoraki bir ateşkes kararı alınıyor. Münasebetiyle da savaşın yine patlak vermesi küçük bir kıvılcıma bakıyor olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir