Lords Mobile, 7. Yaşını Etkinlikler ve Sürprizlerle Kutluyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 08, 2023 Yorum Yok

IGG tarafından hem geliştirilen hem de yayınlanan ücretsiz Lords Mobile, 2016 yılında Android ve iOS ve 2019 yılında da Steam mağazası üzerinden yayınlanmıştı. Rol yapma oyunu, gerçek vakitli strateji ve dünya inşa etme cinslerini bir ortaya getiren Lords Mobile, bu Yıl yedinci yaşını kutluyor. Bu kutlamalar sırasında Türlü etkinlikler ve sürprizler de kullanıcıları bekliyor. Ayrıntılar haberimizde.

Lords Mobile, 7. Yaşını Kutluyor

Mobil oyun dünyasını kasıp kavurarak listelerin daima üst sıralarında yer Meydan strateji-MMO oyunu Lords Mobile, artık 7 yaşında! Dünyadaki en tanınan taşınabilir oyunlar listesindeki yerini 5 yıldan fazladır koruyan Lords Mobile, yeni yaşında da popülerliğini sürdürüyor.

Lords Mobile, etkileyici grafikleri ve düşük sistem ihtiyaçları ile her çeşitten taşınabilir oyuncu için eşsiz bir strateji-MMO oyun keyfi sunuyor. Cüceler, elfler, deniz kızları, beşerler ve hatta robotların bile yer aldığı bu fantastik dünyada oyuncular kendi krallıklarını kuruyor ve krallıklarını büyüterek güçlerini kanıtlamak için uğraş ediyor. Lords Mobile oyuncuları askeri birlikler kurarak, kahramanlar çağırarak, ittifaklar kurarak ve dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca oyuncuyla savaşarak krallıklarını geliştirebiliyor.

Lords Mobile oyuncularına Aka sürpriz

Mücadele ve cümbüşün kesiştiği efsanelerle dolu oyunun 7. yaşını kutlamak üzere 9 Mart’a kadar bir sıra Faaliyet gerçekleştirilecek. Ayrıyeten Lords Mobile, hem yeni yaşını kutlamak hem de 7 yıldır yanında olan oyuncularını onurlandırmak üzere Aka bir sürpriz de hazırladı. Bu yılın Global Festival’i kapsamındaki Lonca Şenliği sıralamalarında birinci 50’de yer Meydan loncalar, New York, Dubai, Meksiko, Ho Chi Minh, Tokyo ve Seoul üzere dünya kentlerindeki dijital reklam panolarında paylaşıldı. Şayet bu loncalardan birinde yer alıyorsanız, bunun “Resmi Olarak Havalı” olduğunu lisana getirebiliriz. Aktifliğin ayrıntılarının yer aldığı görüntüyü aşağıdan izleyebilir ve Faaliyet görselinin yüksek çözünürlüklü halini almak için Lords Mobile 7. Yıl Dönümü Aktiflikleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Oyun içi ve oyun dışı harika ikramlar oyuncuları bekliyor

Yıl dönümü için gerçekleştirilen etkinliklerden biri olan Lordların Anıları, oyuncuların hem oyunun hem de oyuncuların geçmişten bugüne yaşadıkları Değerli anları ve başarımları hatırlamalarını sağlıyor. Uğraş Yolu küçük aktifliği ise oyunculara günlük misyonlar aracılığı ile puan toplama ve ödüllerle dolu 3 adet sandığı açma fırsatı sunuyor. Bir öteki Faaliyet olan Yıl Dönümü Yapbozu etkinliğinde ise oyuncular Türlü vazifeleri tamamlayarak rastgele yapboz kesimleri elde ediyor. Bir yapbozu tamamlamayı başaran oyuncular ise Özel Yıl dönümü İkramı mükafatını kazanmaya hak kazanıyor. Yıl Dönümü Yapbozu aktifliği sona erdiğine en az bir yapboz tamamlamayı başarmış oyuncular ortasından belirlenecek 7 şanslı kişi, Pirinç Figür Set, Ant Tutan figürü, Uhrevi lider Figürü ve Özel bir Lords Mobile plağından oluşan Özel Yıl Dönümü Armağan Paketini kazanma bahtı yakalayacak.

iPhone 14 Pro Max kazanma bahtı Yıl dönümü etkinliklerinde

Lords Mobile, 7. yılını kutlarken eski ve oyuna Aralık veren oyuncularını da unutmuyor. Lordların Konuta Dönüşü aktifliği kapsamında, uzun vakittir oyuna Uzaklık vermiş yoldaşlarını oyuna Geri çağırmayı başaran oyuncuları 256GB hafızaya sahip iPhone 14 Pro Max kazanma bahtı bekliyor. Davetiniz ile oyuna dönen her eski oyuncu arkadaşınız kazanma talihinizi artırıyor. Ayrıyeten oyuna Geri dönen oyuncuları da kimi sürprizler bekliyor. Geri dönen oyuncular mükafatlarını yeni oluşturdukları bir hesapta yeni bir krallık oluşturup, oluşturdukları hesabı bağlayarak elde edebiliyor.

10.000$ kıymetinde alışveriş Lords Mobile’dan hediye

Yıl dönümü etkinliklerinden bir Öteki olan Araştırma Heyecanı etkinliğinde ise en yüksek seviyeyi elde eden oyuncuyu süper bir Ödül bekliyor. Aktifliğe katılıp en âlâ olmayı başaran oyuncuya 10.000$ bedelindeki alışverişi İkram edilecek.

Saydığımız aktifliklerin yanı Dizi günlük giriş mükafatları, kutsamalar, Dünya Bossu Avı aktifliği ve bonus lonca misyonu mükafatları iç olmak üzere daha birçok aktifliğin bulunduğu 7. Yıl dönümü kutlamaları oyunculara birçok Ödül kazanma fırsatı sunuyor.

Tüm aktiflikleri takip etmek, ayrıntılarına erişmek ve bunlara ek olarak 7. Yıl dönümü Küresel Fan Buluşması Etkinliği’ne katılmak için Lords Mobile’ın toplumsal medya hesaplarını buradan takip edebilirsiniz. Eşsiz bir strateji-MMO keyfi sunan Lords Mobile’ı Google Play Store, App Store yahut Steam üzerinden indirerek bu fantastik dünyanın bir modülü olup, mükafatlar kazanabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir