World War 3 Redline Operasyonu Başladı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

World War 3 Redline Operasyonu, açık beta testinin sona ermesinin akabinde başladı. Kore Tarafsız Bölgesi ve Gobi Çölü haritalarını getiren yeni operasyonun ayrıntıları haberimizde.

The Farm 51 tarafından geliştirilmiş ve The 4 Winds Entertainment tarafından da yayınlanan üçüncü dünya savaşı temalı oyun, 2018 yılının Ekim ayı içerisinde Erken Erişim kademesi ile oyuncuların beğenisine sunulmuştu. Bu yılın başlarında Türkçe lisan takviyesi de kazanmış olan taktiksel nişancı oyunu için, Eylül ayı içerisinde Aleni beta ile fiyatsız modele geçiş de müjdelenmişti.

Bu hafta yapılan yeni İlan ile Aleni beta testinden çıkışın yapıldığı ve Redline Operasyonu için düğmeye basıldığı resmiyet kazandı. İki yeni haritanın oyunculara sunulduğu operasyonun ayrıntıları şöyle;

World War 3 Redline Operasyonu, Aleni Beta Sonrasında Başladı

WW3’nin oyun dünyasını geliştirecek ve çatışmayı kızıştıracak global operasyonlarının birincisi Redline Operasyonu artık aramızda! Bu yeni Operasyon, uluslar ve yerler çerçevesinde tasarlanmış içerik güncellemeleriyle yeni çatışma alanlarını içeriyor, üstelik iki yeni haritayla: Kore Tarafsız Bölgesi ve Gobi Çölü.

Kore Tarafsız Bölgesi, şimal ve Güney Kore’yi birbirinden ayırır. İki taraftan da okyanusla sarılı bu Hudut sınırı, 250 km uzunluğundadır. Hududun iki tarafı da askerler, dikenli teller, mayınlar, ağır silahlar ve öbür caydırıcı sistemlerle korunur. Kore Tarafsız Bölge Haritası Özellik Tanıtımı‘nda harita ile ilgili daha Fazla bilgi edinebilirsiniz. Gobi çölü ise değişik bir macera sunuyor World War 3 severlere. Gobi Çölü Haritası Özellik Tanıtımı dünyanın en Aka 6 çölünden biri olan Gobi’nin tozlu yollarında istikametinizi bulabilmek için düzgün bir yol haritası sunuyor.

Yeni haritaların yanında, yeni özellikler ve oyun modları, oyun tecrübesi iyileştirmeleri, savaşın seyrini değiştirmenize Yardımcı olacak yeni silahlar, Cenk takviyeleri ve araçlar üzere ek oyun içerikleri de Redline Operasyonu’nu daha da alımlı kılan geliştirmeler olarak karşımıza çıkıyor. World War 3’nin 1. yılında gelen birinci Global Operasyon, Redline Operasyonu’nu 2023 yılında üç farklı Operasyon daha takip edecek.

World War 3’yi oynamak büsbütün ücretsiz! Redline Operasyonu’nun başlamasıyla oyuncular Özel mükafatlar içeren Cenk Bileti’ni de bugün prestijiyle satın alabiliyorlar. Oyuncular bu güncellemelerle, gayretleri tamamlayarak operatörler, silahlar ve Cenk dayanakları için özelleştirme seçenekleri içeren 50’den Çok fiyatsız ve premium Ödül kademesinin kilidini açabilecekler.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir