Ücretsiz Epic Games Oyunları İndirmeye Açıldı (8 Aralık)

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

Haftalık olarak kullanıcılara sunulan fiyatsız Epic Games oyunları için yeni hafta bugün prestijiyle başladı. Dijital mağazaya uğrayıp kütüphanenize ekleyebileceğiniz oyunlar, Saints Row IV: Re-Elected ve Wildcat Gun Machine iken, önümüzdeki haftanın oyunu ise GİZEMLİ OYUN olarak belirlenmiş. Bunun nedeni ise, yılbaşına kadar gün başına dağıtılacak on beş oyundan birincisi olması. Bakalım listenin başında hangi sürpriz var?

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı devri hariç, haftalık olarak bir yahut daha Çok oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem Aka hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda oldukça başarılı oluyor.

Ücretsiz Epic Games Oyunları Sizi Bekliyor

Saints Row IV: Re-Elected ve Wildcat Gun Machine için önümüzde yedi günlük mühlet var. Yani 15 Aralık 2022 Perşembe günü TSİ 19:00 öncesinden kütüphanenize eklemeniz durumunda, kalıcı olarak sahip olabileceksiniz. Sonrasında ise gün başına bir oyunun fiyatsız verileceği yılbaşı periyoduna geçiş yapmış olacağız.

Saints Row IV: Re-Elected Hakkında

Ana karakterimiz The Boss, seçimleri kazanarak yeni Birleşik Devletler Lideri oluyor fakat Fazla geçmeden yeni bir tehdit baş gösteriyor. Dünya genelinde, şeytan Overlord Zinyak liderliğindeki yaratıklar ile şiddetli bir istila başlıyor. Vaziyet bu türlü olunca, Amel başa düşüyor. Eski ve yeni Saints üyeleri bir ortaya gelerek, dünyayı bu şiddetli istiladan kurtarmak için amansız bir çabaya girişiyorlar. hikaye boyunca birçok farklı ve değişik cinste araç ve silah kullanabilmenin yanı Dizi bu silahları özelleştirebilmeniz de Muhtemel oluyor.

Wildcat Gun Machine Hakkında

Wildcat Gun Machine patlayıcı ve Fazla hareketli bir deneyim! çok Çeşitli silahlarla, dev mech robotlarla ve şirin kedilerle Bir arada iğrenç vücutlu yaratıkların akınlarına karşı savaştığın bir kurşun cehennemi zindan tarama macerasına atıl.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile epey Misli bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, nihayet vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile Bir arada epeyce geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunları hakkında ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir