GeForce Now Servisine 8 Yeni Oyun Ekleniyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

Yeni GeForce Now oyunları, NVIDIA tarafından yapılan İzah ile aşikâr oldu. nihayet teknoloji bir sisteme gereksinim olmadan, yeterli bir temas suratı ile oyun oynamamızı sağlayan bulut servisine bu hafta içerisinde sekiz yeni oyun daha eklenecek. Ayrıyeten The Witcher 3: Wild Hunt’ın yeni nesil güncellemesi de GeForce Now aboneleri ile buluşturulacak. Ayrıntılar haberimizde.

Çılgın GFN Perşembesi – The Witcher 3: Wild Hunt yeni nesil güncellemesi, önümüzdeki hafta GeForce NOW’da yayınlanacak. Bu GFN Perşembe günden ise üyeler, kütüphaneye eklenen sekiz yeni oyunun yanı Dizi Fortnite ve Genshin Impact’in yeni dönemlerine erişebilecek.

Ayrıca, en yeni GeForce NOW uygulaması, üyelerin en sevdikleri Ubisoft oyunlarına daha süratli girmelerine Yardımcı olan Ubisoft Connect oyun kitaplığını senkronize etme dayanağıyla bu hafta kullanıma sunuluyor.

Triss the Season

CD PROJEKT RED, The Witcher 3: Wild Hunt – Complete Edition için yeni nesil güncellemeyi 14 Aralık Çarşamba günü yayınlıyor. Güncelleme Steam, Epic Games yahut GOG.com’da oyun saphiplerine fiyatsız olarak sunulurken GeForce NOW üyeleri, Derhal derhal bütün aygıtlarda iyileştirmelerden yararlanabilicek.

Yeni jenerasyon güncelleme, Aka ölçüde uygunlaştırılmış görseller, yeni bir fotoğraf modu ve Netflix’in The Witcher serisinden ilham Meydan içerikler getiriyor. Ayrıyeten, oyuna sinematik detaylar katan ışın izlemeli ortam perdeleme, gölgeler ve yansımaların yanı Dizi RTX Küresel aydınlatmayı da ekliyor.

Geralt of Rivia’ya evlat edindiği kızı Kehanetin Çocuğu ve kuvvetli Kadim Kan’ın taşıyıcısı Ciri’yi bulma vazifesinde yardım edin. GeForce üyeleri oyunun güncellemesini indirip yüklenmesini beklemeye gerek kalmadan, bütün aygıtlarda oynayabilcek.

Senkronize Olun

GeForce NOW 2.0.47 uygulama güncellemesi, Ubisoft Connect hesaplarını GeForce NOW kitaplığıyla senkronize etme dayanağıyla bu hafta kullanıma sunuluyor.

Üyeler, Ubisoft Connect için bu yeni oyun kitaplığı senkronizasyonu ile Ubisoft oyunlarına daha süratli ve daha kolay erişebilecek. Senkronize edildikten sonra üyeler, bütün aygıtlarda Ubisoft hesaplarına, direkt Ubisoft yahut Epic Games Store’dan satın alınan desteklenen GeForce NOW oyunlarının akışı sırasında otomatik olarak giriş yapabilecek. Bunlar, Rainbow Six Siege ve Far Cry 6 üzere başlıkları içermektedir.

Güncelleme ayrıyeten, Chromebook yerleşik mikrofonlarla sesli sohbete iyileştirmelerin yanı Dizi kusur düzeltmeleri de içeriyor. Önümüzdeki günlerde PC, Mac ve tarayıcı istemcilerine istikbal olan güncellemeler için beklemede kalın.

‘Tis the Seasons

Aksiyon GeForce NOW’da asla bitmiyor. Bu hafta, buluttan yayınlanan en tanınan oyunlardan kimilerine güncellemelerle birlikte, oynanacak sekiz yeni oyun geliyor.

Üyeler artık GeForce NOW’da var olan Fortnite Kısım 4’e erişebiliyor. Bu kısımda yeni bir ada, yeni dövülmüş silahlar, yeni bir bölge ve ister arazi motosikleti sürmek ister kartopu üzerinde yuvarlanmak olsun, etrafta dolaşmanın yeni yolları yer alıyor. Geralt of Rivia’nın kendisi de iç olmak üzere yeni bir savaşçı takımı da var bulunuyor.

Genshin Impact’in Sürüm 3.3 “All Senses Clear, All Existence Void” GeForce NOW’da yayınlanmaya hazır. Sürüm, yeni bir Faaliyet dönemi, Genius Invokation TCG isimli yeni bir kart oyunu ve iki kuvvetli müttefik – Wanderer ve Faruzan – daha Çok kıssa, cümbüş ve zorluklar getiriyor.

Yeni GeForce Now Oyunları Belirli Oldu

İşte bu hafta buluta gelen oyunların tam listesi:

  • Chained Echoes (Steam’da Yeni Sürüm)
  • IXION (Steam ve Epic Games Store’da Yeni Sürüm)
  • Knights of Honor II: Sovereign (Steam ve Epic Games Store’da Yeni Sürüm)
  • Swordship (Steam’da Yeni Sürüm)
  • Togges (Steam’da Yeni Sürüm)
  • SAMURAI MAIDEN (Steam’de Yeni Sürüm, Aralık 8)
  • Saints Row IV (Epic Games Store’da fiyatsız, Aralık 8-15)
  • Assassin’s Creed Valhalla (Steam)

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir