World of Tanks, İki Büyük İsmi Bir Araya Getirecek!

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 08, 2023 Yorum Yok

Wargaming tarafından yapılan İlan ile Şenlik Operasyonları kapsamında World of Tanks, iki Aka ismi bir ortaya getirecek. Önümüzdeki ay başlayacak aktiflik, taşınabilir ve konsollar için çıkmış olan oyunlar için de geçerli olacak. Açıklanan bütün ayrıntılar, haberimizde sizi bekliyor.

Wargaming tarafından hem geliştirilen hem de yayınlanan MMO oyunu World of Tanks, freemium olarak 2010 yılında yayınlanmıştı. Oyuncuların İkinci Dünya Savaşı öncesinden Soğuk Cenk periyoduna kadar uzanan vakitte kullanılan tanklar ile birbirlerine karşı çaba ettikleri oyun, fiyatsız olarak yayınlanmış olsa da Değerli özelliklere erişmek için fiyat ödemeniz gerekiyor.

World of Tanks Şenlik Operasyonları Aralık’ta Başlıyor!

Geçmişte birçok Değerli aktifliğin gerçekleştiği World of Tanks, 1 Aralık 2022 – 9 Ocak 2023 tarihleri ortasında gerçekleşecek olan Şenlik Operasyonları kapsamında Arnold Schwarzenegger ve Milla Jovovich’i bir ortaya getirecek. Bu Faaliyet 17 – 27 Aralık 2022 tarihleri ortasında taşınabilir oyunu World of Tanks Blitz ve PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One için çıkan World of Tanks: Çağdaş Armor oyunun da 13 Aralık 2022 – 2 Ocak 2023 tarihleri ortasında düzenlenecek.

Etkinlikteki maksadımız ise neredeyse mahvolmuş olan Noel akşamını nezaketin, arkadaşlığın ve birazcık büyünün kurtarabileceğini kanıtlayarak, Tatil Ruhu’nu karla kaplı köye Geri getirmek olacak.

Daha evvelden bir sinema oyununda kahraman canlandıran Ukraynalı aktris Milla Jovovich, birinci sefer bir oyunun içinde yer alacağı ve kendisi için bir efsane olan Schwarzenegger ile bir ortaya geleceği için epeyce heyecanlı olduğunu söyledi ve oyunculara Özel armağanlar dağıtacaklarını da kelamlarına ekledi.

Avusturyalı aktör Arnold Schwarzenegger ise geçen Yıl inanılmaz bir tecrübe yaşadığını ve Geri dönüş için de kapıyı Aleni bırakmış olduğunu söyledi. Jovovich ile bir ortaya gelmekten Aka bir Erdem duyduğunu söyleyen aktör, Şenlik Operasyonları ödüllerinin ve yarışlarının daha da uygun olduğunu da lisana getirdi.

Oyuncular olarak, Faaliyet boyunca bu ikiliden aldığımız vazifeleri tamamlamamız durumunda tank kaplamaları, temalı amblemler, yazılar, çıkartmalar ve kumandanlar üzere Arnie ve Milla özelleştirme ögeleri alacağız.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir