PUBG New State Kasım Güncellemesi Yayınlandı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 08, 2023 Yorum Yok

PUBG New State Kasım güncellemesi yayınlandı. Beraberinde birçok yeniliği getiren güncellemeye ait bütün ayrıntılar haberimizde.

Bugün yayınlanan güncelleme ile birinci evre kuralları değişikliği, Atış Poligonu modu, yeni Özel nişancı tüfeği ve Survivor Pass Vol.13 olmak üzere birçok yenilik bizleri bekliyor. Krafton tarafından yapılan açıklamanın ayrıntıları şöyle;

PUBG: New State Kasım Güncellemesi Detayları

KRAFTON, Inc. bugün iOS ve Android platformlarındaki tanınan battle royale oyunu NEW STATE MOBILE için Kasım güncellemesini yayınladı. Bu güncelleme ile oyuncular artık mavi alanın ikinci etabında bir grup arkadaşının isteği olmadan elenirlerse bir maçta yine doğabilecekler. Bununla birlikte oyuncular, NEW STATE MOBILE’ın yeni atış poligonu modunda dövüş hünerlerini geliştirebilirler ve yüksek skorlar için uğraş edebilirler, yeni SL8 özel Nişancı Tüfeğini (DMR) deneyimleyebilirler ve Survivor Pass Vol. 13 boyunca Özel mükafatlar kazanmak için ilerleyebilirler.

NEW STATE MOBILE’ın Kasım güncellemesinin bütün ayrıntılarına BURADAN erişebilirsiniz ve öne çıkan Değerli ayrıntıları aşağıda görebilirsiniz.

Battle Royale “İlk Aşama” kurallarında yapılan değişikliklerle çabaya Geri dönün: Bu güncellemeden itibaren bir oyuncu, bir battle royale maçı sırasında mavi alanın ikinci etabında elenirse, maça bir Defa bir grup arkadaşının yeşil işaret fişeği tabancasını ateşlemesine gerek olmadan Geri dönebilir. Bu özellik hem solo hem de ekip modlarına eklendi. Bir maça tekrar girerken oyuncular bir dron ile haritaya Geri dönüyorlar ve yine doğduklarında, yeşil işaret fişeği tabancası kullanan bir kadro arkadaşı tarafından sahip olacakları tıpkı bütün ekipmanlara erişebilecekler.

ATIŞ POLİGONU modunda yüksek puanları kovalayın: Oyunun EĞİTİM MODU’na yapılan bu yeni ekleme, oyuncuların atış marifetlerini geliştirirken tıpkı vakitte yüksek puanlar kazanmak ve liderlik tablosunda yüksek sıralara yerleşmek için rekabet etmelerini sağlar. ATIŞ POLİGONU modunu oynarken, oyuncular birer dakikalık üç raunta katılarak favori silahlarını seçebilirler. Her tıpta oyunculara Türlü gayeleri yok etme vazifesi verilecek. Oyuncular, komboları bir ortaya getirebilirler ve gayeleri süratli bir biçimde yok ederlerse ekstra puan kazanabilirler. Bu dönem sona erdiğinde, oyunculara ATIŞ POLİGONU modu sıralamalarına nazaran mükafatlar verilecek.

Yeni SL8 DMR’ye göz atın: Oyuncular artık 5,56 mm mühimmat kullanan yeni SL8 DMR’yi deneyebilirler. SL8, kuvvetli hasara sahip ve namlu, dürbün, şarjör ve kundak eklentileri ile donatılabilen bir silahtır. SL8, gayret sırasında daha gizli bir yaklaşımı tercih edenler için bir baskılayıcı namluyla da özelleştirilebilir. Baskılayıcı namlu, azaltılmış Geri tepme denetimi ve azaltılmış namlu yuvası slotu kaybına karşılık hasar oranını ve gürültü bastırmayı arttırır.

Yeni Survivor Pass Vol. 13 ile Özel eşyalar kazanın: Survivor Pass Vol. 13’ün öne çıkan karakteri, GLC’den Carrie Mcgrath. Survivor Pass’in hikaye vazifelerini tamamlayan bütün oyuncular, Çehre görünümünü fiyatsız olarak kazanabilecekler. Premium Pass’e yükseltme yapanlar ayrıyeten Carrie Mcgrath’ın kostüm setini alacaklar. Oyuncular Survivor Pass’ta Tertip atlamaya devam ettikçe, ekstra mükafatlar sunulacak. nihayet olarak, Premium Pass’i satın Meydan oyuncular, belli bir pass düzeyine ulaştıklarında NEW STATE CREDITS (NC) iadesi alabilirler.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir