Genshin Impact v3.3 Güncellemesi Detaylandırıldı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 08, 2023 Yorum Yok

Dünya genelinde Aka bir hayran kitlesin olan Genshin Impact, sistemli olarak içerik dayanağı görmeye devam ediyor. Bildiğiniz üzere nihayet olarak 3.2 versiyonu bir güncelleme yayınlanmıştı. miHoYo tarafından yapılan yeni İlan ile Türkçe lisan desteğinin getirileceği Genshin Impact v3.3 güncellemesi ile ilgili ayrıntılar da ortaya çıktı.

Genshin Impact v3.3 Güncellemesi Detayları

7 Aralık 2022 tarihinde yayınlanacak olan güncellemenin ayrıntılarına nazaran, Sumeru için sona eren hikaye dizisinin akabinde yeni bir dönem başlayacak. Bu dönem ile Faruzan ve Wanderer ismiyle iki yeni arkadaş karakter, yeni öyküler ve Saha okumalar oyuna iç olacak. Bununla birlikte, element tabanlı çatışma sistemi ile strateji geliştirmeyi bir ortaya getiren Genius Invation TCG üzerinden Yapay zekalar, arkadaşlarınız ve çevrimiçi oyuncular ile düello yapabilmek de Mümkün olacak.

Verilen ayrıntılara nazaran Archon Quest’te bertaraf edilen insan üretimi yaradanın akabinde, artık Wanderer olarak isimlendirilen Scaramouche Nahida’nın nezareti altında devinim edecek. Inversion of Genesis ismi altındaki yeni Archon Quest’te ise Wanderer ile Irminsul’a gidecek ve öyküsünün nasıl devam edeceğini göreceğiz.

Wanderer beş yıldızlı Anemo hızlandırıcı kullanan, Faruzan ile dört yıldızlı Anemo okçusu olarak takıma katılacak. Wanderer havaya yükselerek hamle yapma yeteneğine sahip iken, gücü de Hydro, Pyro, Cryo ve Electro ile temas ettiğinde arttırılabiliyor.

Akademiya’nın mekanik dahisi olan Faruzan, çatışma sırasında silah olarak yay kullanıyor. Kendisi Anemo DMG Bonus tesirleri ile grup arkadaşlarına takviye olur iken düşmanların Anemo Resistance’ını da zayıflatıyor.

v3.3 güncellemesi ile ayrıyeten yeni döneme Özel tuğla kırma küçük oyunlarında ehil olan Arataki Itto ile karşı karşıya geleceğimiz Akitsu Kimodameshi ve sonlu bir müddette Wilderness Balloons toplamamamızın gerekeceği Across the Wilderness etkinliklerinin yanı sıra, klasik saklambaç oyunu Windtrace ve Saha okuma aktifliği Misty Dungeon da oyunculara sunulacak.

Son olarak, çapraz kayıt ve çapraz platform özellikleri de yeni güncellemenin öne çıkan yenilikleri ortasında yer alıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir