Horizon Call of the Mountain Karakterimiz, Eski Bir Shadow Carja’ymış

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 08, 2023 Yorum Yok

Horizon Call of the Mountain hakkında yeni ayrıntılar gelmeye devam ediyor. Twitter hesabı üzerinden yeni bir paylaşımda bulunan Guerrilla Games, karakterimizin geçmişi hakkında bilgiler sundu. Ayrıntılar haberimizde.

PlayStation VR2 için geliştirilmekte olan Horizon Call of the Mountain, Aygıt ile tıpkı gün yani 22 Şubat 2023 tarihinde piyasada olacak. Guerrilla Games ve Firesprite iştiraki ile geliştirilen oyunda, bu defa Aloy hanımın rolünde olmayacağız. O denli ki, bu sefer külliyen farklı ve şimdiye kadar görmediğimiz bir karakterin yerine geçeceğiz.

Horizon Call of the Mountain Karakterimiz Ryas’ı Tanıyalım

Twitter üzerinden hususa ilgili olarak bir paylaşımda bulunan Amsterdam merkezli stüdyo, eski bir Shadow Carja üyesi olan Ryas isimli bir karakteri canlandıracağımızı söyledi.

Usta bir tırmanışçı, mahir bir savaşçı ve makine avcısı haline geldiği Shadow Carja kabilesinde geçirdiği vakitte pek Fazla pişmanlığının da olduğu ve kendisine olan itimadını kaybettiği söylenen Ryas, geçmişteki hareketlerinin de dünya tarafından göz gerisi edilmeyeceğinin farkındaymış. Eski kabilesinden birtakım teçhizatları saklamış olsa da, üzerinden işaretini ve sembolünü kazımış. Senaryo boyunca ise onurunu Geri kazanmak gayretinde olacakmış.

Shadow Carja, esasen Carja kabilesinden ayrılan bireylerin oluşturduğu Öbür bir kabile oluyor. Eski Güneş Hükümdarı Jiran tahttayken, öteki kabilelere açılan Cenk Carja tarafından destekleniyordu. Ne Mevcut ki oğlu Avad tahta geçtiğinde, babasının yol açtığı şiddete bir nihayet Eda kararı almıştı. Carja içerisinde bu karara katılmayan bireyler, ayrılarak Shadow Carja kabilesini kurmuşlardı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir