Far Cry 6: Lost Between Worlds, Haftaya Tanıtılacak

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 08, 2023 Yorum Yok

Far Cry 6: Lost Between Worlds ile önümüzdeki haftaya tanışacağız, sevgili Turuncu Levye takipçileri. Görünüşe nazaran Ubisoft, bu içerik için daha Çok meraktan çatlamamızı istemiyor. Bakalım bizleri bu defa nasıl bir macera bekleyecek?

Herhangi bir Ödül alamamış olmasına Karşın Far Cry 6 için hazırlanan Game of the Year sürümü, geçtiğimiz ayın başlarında hem dijital hem de kutulu olarak satışa sunulmuştu. Şayet anne oyunu Ubisoft mağazasından almışsanız, makul bir fiyat karşılığında yükseltme imkanınız da oluyor.

İçeriğinde yeni bir zorluk derecesi, cephane değişim, ferdî ekipmanlar, Joseph Seed, Pagan Min ve Vaas Montenegro karakterlerine odaklı içerikleri ve Far Cry 3 Blood Dragon oyununu kapsayan Dönem Kartı ve yayınlamış Tüm güncellemelerin yanı sıra, Lost Between Worlds ismiyle yeni bir genişletme paketi de bulunuyor. Yani oyuna dair ne varsa, bu sürümün içeriğinde sizi bekliyor.

Hakkında pek bir şey bilmediğimiz bu genişletme paketi ile ilgili olarak Insider-Gaming tarafından, bir karakterin çoklu kozmosa işaret eden kristallerin yanında durduğu ve Far Cry 6 oyunundaki Türlü yerlerin resmedildiği bir görselden bahsedilmişti. Ayrıyeten başarımlarda da Rift (Yarık) ismi verilen geçitlerden girebildiğimize dair birtakım ayrıntılar vardı.

Far Cry 6: Lost Between Worlds için Amade Mısınız?

Büyük ihtimalle bu genişletme paketinin yayınlanma tarihi yaklaşıyor. Zira Ubisoft, serinin Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile 29 Kasım 2022 Salı günü TSİ 21:00 sıralarında gerçekleştireceği canlı yayın ile Lost Between Worlds gizemini ortadan kaldırmaya hazırlanıyor. Kısa bir görüntünün iliştirildiği paylaşımda, Insider-Gaming tarafından da bahsedilen kristalleri görebilmek Muhtemel oluyor. Görünüşe nazaran bizleri Değişik bir tecrübe bekliyor. Siz ne dersiniz?

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir