Watch Dogs: Legion, Steam Mağazasına da Geliyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

Assassin’s Creed Valhalla, Anno 1800, Roller Champions ve Immortals Fenyx Rising derken, Watch Dogs: Legion Steam mağazasına gelen sıradaki Ubisoft oyunu olacak. Serinin nihayet oyunu, 26 Ocak 2023 tarihinde tanınan mağazaya gelecek.

Watch Dogs: Legion, var jenerasyon konsollar ile tıpkı vakitlerde satışa sunulmuştu. Özgürlük gayreti verdiğimiz oyunda, DedSec olarak Brexit sonrası Londra kentine gidiyor ve baskıcı rejimin elinden kurtarmaya çalışıyorduk. Seleflerinin tersine bu defa kentteki Tüm bireyleri yönetebiliyor ve vazifelerimizi tamamlamaya çalışır iken bu bireylerin kendilerine mahsus marifetlerinden faydalanabiliyorduk.

Çevrimiçi mod, Legion of the Dead, Bloodline genişleme paketi, yayınlanan güncellemeler ile hem anne senaryo hem de çevrimiçi modlarına eklenen yeni misyonlar, oynanabilir yeni karakterler, Assassin’s Creed ile işbirliği aktifliği iç Ubisoft tarafından bir oldukça desteklenen oyuna, bu yılın Ocak ayı prestijiyle nihayet nokta koyulmuştu. diğer bir deyişle, artık yeni içerikler yayınlanmıyor.

Watch Dogs: Legion, Steam Kullanıcılarıyla da Buluşuyor

Yakın bir Vakit Evvel açılan Steam sayfası ile Watch Dogs: Legion için tanınan mağazaya geliş tarihi de muhakkak oldu. Halihazırda Dilek listenize alabildiğiniz oyun, Steam üzerinden standart sürümüne ek olarak Gold ve Ultimate sürümleriyle de yayınlanacak.

Gold sürümü, anne oyuna ek olarak Bloodline genişleme paketini, Aiden Pierce iç dört farklı kahramanı, Watch Dogs Complete Edition sürümünü ve DedSec araç görünümünü içeren Dönem Kartı ile geliyor. Ultimate sürümü ise, Gold sürümü içeriklerine ek olarak, oynanabilir üç karakterin daha bulunduğu Urban Jungle Pack, dört haftalık VIP statüsü ve London Dissident Pack ile geliyor.

Watch Dogs: Legion Sistem Gereksinimleri

En Düşük Gereksinimler

  • İşletim Sistemi: Windows 10 (x64)
  • İşlemci: Intel Core i5-4460 3.2 GHz, AMD Ryzen 5 1400 3.2 GHz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 yahut GeForce GTX 1650
  • Depolama: 45 GB kullanılabilir alan

Önerilen Gereksinimler

  • İşletim Sistemi: Windows 10 (x64)
  • İşlemci: Intel Core i7-4790 3.6 GHz, AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 yahut GeForce GTX 1660 Super
  • Depolama: 45 GB kullanılabilir alan

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir