Hogwarts Legacy PS4, Switch ve Xbox One için Gecikecek

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

Önümüzdeki yılın merakla beklenen oyunlarından olan Hogwarts Legacy, esasen bu Yıl içerisinde çıkacaktı. Lakin sonradan yaşanan bir erteleme ile 10 Şubat 2023 yılında bizlerle olacak. Ne Mevcut ki bu tarihte yalnızca PC (Epic Games Store ve Steam), PlayStation 5 ve Xbox Series için çıkacak. Hogwarts Legacy, PlayStation 4 ve Xbox One 4 Nisan 2023 ve Switch için 25 Temmuz 2023 tarihine kaldı.

2020 yılının sonlarında yanlışsız düzenlenen PlayStation 5 aktifliği sırasında duyurulmuş olan oyunun öyküsü, bizi 1800’lü yıllardaki Hogwarts kalesinde götürecek ve büyücülük dünyasını yok etmekle tehdit eden eski bir sırrın anahtarını elinde tutan bir Talebe rolüne büründürecek. Senaryo boyunca yandaşlar edinecek iken, karanlık büyücüler ile savaşacak ve büyücülük dünyasının mukadderatına karar vereceğiz.

Ülkemizde hala ön-siparişe dahi Aleni olmayan Hogwarts Legacy, Aka ihtimalle çıkış gününde alınabilir olacak. Malumunuz, emsal bir durum ile karşımıza çıkan Marvel’s Midnight Suns da çıkış gününde Switch dış birebir platformlar üzerinden ülkemizde de satışa sunulmuştu. diğer bir deyişle, beklemekten Öbür dermanımız yok.

Hogwarts Legacy için Geliştirilme Süreci Tamamlandı

Konuya dönecek olursak, yakın bir Vakit Evvel oyunun Twitter hesabı üzerinden yapılan güncelleme ile PlayStation 4, Xbox One ve Switch versiyonlarının ertelendiğini duyurdu. Bu kararın alınmasındaki münasebetin, Tüm platformlarda en yeterli tecrübesi sunabilmek ismine alındığı söylenmiş.

Daha sonradan paylaşıma alıntı yapan WB Games Avalanche, PC (Epic Games Store ve Steam), PlayStation 5 ve Xbox Series versiyonları için geliştirilme evresinin tamamlandığını da müjdeledi. Bu, oyunun var jenerasyon versiyonları için mümkün bir ertelemenin artık Laf konusu olmayacağı manasına geliyor. Birinci gün güncellemesinin hazırlıkları başlamış iken, fizikî sürümler de seri basıma gönderilmiş durumdalar.

Son olarak, 15 Aralık 2022 Perşembe günü TSİ 21:00 sıralarında yeni bir oynanış gösteriminin de yapılacağı duyuruldu. Gösterime Oyun Direktörü Meydan Tew, Sistem Dizayncısı Mekenzy Toner, Topluluk Yöneticisi Chandler Wood ve Topluluk Sunucusu Ben Snow da Özel konuk olarak katılacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir