PlayStation 2022 Oyuncu Özetinizi Öğrenebilirsiniz

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

PlayStation 2022 oyuncu özeti uygulaması bugün prestijiyle başladı. Haberimizin içeriğindeki sayfadan, bu yılı geride bırakırken genel istatistiklerinize göz atabilirsiniz. Ayrıntılar haberimizde.

2022 yılının bitmesine artık bir şey kalmadı. Bakalım bizleri nasıl bir 2023 bekliyor? Bildiğiniz üzere PlayStation, her var yılın bitişine yakın bir vakitte oyuncu özetinizi öğrenebileceğiniz farklı bir sayfa açıyor. Kullanıcı isminiz ile giriş yaptığınızda, istatistiklerinizi görebiliyorsunuz. Bir gibisi de yakın bir Vakit Evvel başladı.

PlayStation 2022 Oyuncu Özetinizi Nasıl Öğreneceksiniz?

Buradan ilgili siteye ulaştıktan sonra, ‘Şimdi başlat’ düğmesine basıyorsunuz. Bir sonraki sayfada, ‘Toplam oynanış süresi’, ‘Zirvedeki Oyunlar’, ‘Kazanılan kupalar’ ve PlayStation Plus için farklı ayrı istatistik hesabı yaptırabiliyorsunuz. Biricik yapmanız gereken, üçgen, daire, çarpı ve kare biçimlerine dokunmak. Her birinden, Yıl içerisindeki Yekün oynama sürenizi, oynadığınız oyunlar ortasında hangisine en Çok vakit harcadığınızı, platin, altın, gümüş ve bronz olmak üzere kap kupa kazandığınızı ve fiyatlı abonelik servisi ile ilgili ayrıntıları alabiliyorsunuz.

Dört kısmı de açtıktan sonra, çıkartılan 2022 özeti kartınızı arkadaşlarınızı ile toplumsal medya hesaplarınız üzerinden paylaşabilmeniz Muhtemel oluyor. Buna ek olarak, bir Astro Bot profil resmi de kazanıyorsunuz. Ekranın sol tarafından on iki rakamlı kodunuzu almayı unutmayın.

Bu uygulama 13 Ocak 2023 tarihi prestijiyle nihayet bulacak. öteki bir deyişle, önümüzde daha bir aylık bir Vakit var. Pekala sizin 2022 yılı özetiniz nasıl? En Fazla hangi oyunda vakit geçirdiniz? Ne kadar kupa kazandınız? Toplamda kaç saat oyun oynadınız? Yorum kısmında bizlerle paylaşmayı ihmal etmeyin!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir