Warhammer: Vermintide 2 Fiyatsız Oldu!

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Kas 04, 2022 Yorum Yok

Warhammer: Vermintide 2 fiyatsız olarak dağıtılıyor. Fatshark tarafından sunulan bu fırsat, Kasım ayı boyunca devam edecek. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Warhammer 40.000: Darktide, 30 Kasım 2022 tarihinde satışa sunulacak. Oyunun çıkışı öncesinde, Tebrik gayesiyle düzenlenecek olan bir sıra Faaliyet ve güncelleme bizleri bekliyor.

Warhammer: Vermintide 2 Fiyatsız Olarak İndirilebiliyor!

Fatshark tarafından yapılan duyuruyla, kutlamalar kapsamında Warhammer: Vermintide 2 sonlu bir müddetliğine fiyatsız oldu. Şayet bir kere kütüphanenize eklerseniz, kalıcı olarak sizin olacak.

Ücretsiz oyun fırsatının yanı sıra, Yine Vermintide 2 için fiyatsız güncelleme ile istikbal olan Trail of Treachery içeriği, ön-sipariş ile satın alanlar için Darktide oyununa erken erişim fırsatı ve Darktide oynayanlara sunulacak Vermintide oyunları için fiyatsız Devoted Rejects içeriği de biz oyuncuları bekliyor.

Warhammer: Vermintide 2 Hakkında

Hikayeye nazaran Beastmen, Chaos, Norsca ve Skaven güçlerini birleştirerek ortalığa endişe salmaya başlamışlardır. baş gösteren bu Aka çaplı tehdide karşı, beş kahraman asker bir ortaya gelerek amansız bir uğraşa girmeye karar vermiş olacak.

Tercihen Yapay zeka karakterler yahut beraberinizdeki üç arkadaşınız ile oynayabildiğiniz Rol Yapma Oyunu tipindeki Warhammer: Vermintide 2, başta seçilebilir dört Ira sınıfı sunsa da her sınıfta Fazla Türlü düzeyleri atladıkça öteki alt sınıfları da açıyor ve bu sayede, on beş kadar meslek seçeneği ile karşı karşıya kalıyorsunuz. öteki bir deyişle, oynayış tarzınıza en Müsait olan karakteri seçebilmeniz Mümkün oluyor.

Warhammer: Vermintide 2 oyununda ayrıyeten on beş Yetenek ağacı, yirmiden Çok düşman, elliden Çok silah, kahramanlık sistemi ve kahramana Özel ganimet sistemi, seçtiğiniz karaktere nazaran hem faal hem de edilgen yetenekler de bulunuyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir