Aylık EA Play Aboneliğinde Aka İndirim!

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Kas 04, 2022 Yorum Yok

Aylık EA Play aboneliği sonlu bir müddetliğine % 80 indirim ile 8 TL üzere kaçırılmayacak bir fiyata indi. Kütüphanesinde dikkat çeken birçok üretimin bulunduğu servisi daha evvelden denemediyseniz, bu fırsatı kaçırmamanızı öneriyoruz.

EA Play, Electronic Arts tarafından oyunculara sunulan abonelik servislerine düzgün bir alternatif oluyor. Esasen evvelce EA Access ve Origin Access olarak PC ve konsollar olarak ayrılıyordu. Ne Mevcut ki Amerika menşeli yayıncı 2020 yılının Ağustos ayı içerisinde yaptığı İlan ile iki tarafı EA Play çatısı altında birleştirmişti. Origin Access Premier ise EA Play Pro ismini almıştı.

Hem işleyiş hem de sunulan imkanlar açısından rastgele bir farklılığın yaşanmadığı serviste, Electronic Arts tarafından yayınlanan oyunları erkenden Deneyim fırsatı bulmanın yanı Dizi abonelere Özel içerikler, her cinsten satın alımlarda % 10 indirim hakkı ve vakitle genişleyen fiyatsız oyun kütüphanesi üzere avantajları devam ediyor. Bunların yanı Dizi Özel oyun içi Saha okumalar ve seçili oyunlar ile ilgili olarak aylık mükafatlar üzere avantajları da oluyor.

Aylık EA Play Aboneliği için Kaçırılmayacak Fırsat!

Daha evvelden EA Play abonelik servisini denememişseniz, aylık aboneliği 15 Kasım 2022 tarihine kadar indirimli olarak 8 TL‘ye alabiliyorsunuz. Yenilenme vakti geldiğinde ise 39.99 TL ödemek durumunda olacaksınız. Bu süreçte de Mass Effect Legendary Edition, Titanfall 2, It Takes Two, Mirror’s Edge Catalyst, DIRT 5, Battlefield, Dead Space, Dragon Age, Need for Speed ve Star Wars serisinin oyunlarını ve daha fazlasını oynayabilmeniz Muhtemel olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir