Assassin’s Creed Valhalla, Steam’e istikbal Üzere

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Kas 04, 2022 Yorum Yok

Assassin’s Creed Valhalla, Steam mağazasının yolunu tutmuşa benziyor. Oyunun Ubisoft Connect sayfasında keşfedilen bir ayrıntı, başları karıştırdı. Mevzuya ait olarak gözler de Fransız yayıncı ile Epic Games tarafında döndü.

Epic Games şirketinin dijital PC oyunu mağazası, 2018 yılının sonlarına hakikat faaliyete geçmişti. Haftalık olarak verdiği fiyatsız oyunlara ek olarak, Vakit içerisinde Aka yayıncılar ile yapılan Kıymetli mutabakatlarla da dikkat çekmeyi başarmıştı. Bu mutabakatlar kapsamında muhakkak başlı oyunlar, ya altı ay yahut bir Yıl ortasında değişen müddetlerde ya da kalıcı olarak mağaza üzerinden oyuncular ile buluşturuluyor.

Bahsi geçen Aka yayıncılardan birisi de Ubisoft. nihayet olarak 2019 yılının Ocak ayında yapılan duyuruyla, The Division 2 ve sonrasında çıkan Fransız yayıncının oyunları Steam mağazası üzerinden satışa sunulmamıştı. Bu da, PC platformundaki oyuncuları Epic Games ve Ubisoft ortasında seçim yapmaya zorlamıştı. Lakin görünüşe nazaran Assassin’s Creed Valhalla, Valve mağazasına da gelecek.

Assassin’s Creed Valhalla, Steam Mağazasına da Geliyor Mu?

ResetEra sitesinden The AshenOne isimli kullanıcı tarafından keşfedilene nazaran, nihayet Assassin’s Creed oyununun Ubisoft Connect sayfasının kodunda STEAM ibaresi bulunuyor.

2019 yılında yapılan bir röportaj sırasında konuşan Ubisoft reis Yardımcısı Chris Early, Steam mağazasının Amel modelinin gerçekçi olmadığını söylemişti. Birebir röportajda, Epic Games Üst Yöneticisi Tim Sweeney ise gayelerinin uzun vadeli ve stabil bir çalışma yaratma olduğunu lisana getirmişti.

Assassin’s Creed Valhalla sayfasının kodundaki Steam ibaresi bir ihtimal kusurlu giriş olabilir. Şayet değilse, ‘uzun vadeli ve stabil bir çalışma’ ile neyin kastedildiğiyle ilgili olarak başlarda soru işaretleri oluşacaktır elbette.

Bakalım Epic Games ve Ubisoft taraflarından hususla ilgili olarak aydınlatıcı bilgi ne Vakit gelecek? Gelişmeleri takipte olacağız.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir