The Devil In Me Ira Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Kas 04, 2022 Yorum Yok

Bandai Namco Entertainment ve Supermassive Games tarafından The Dark Pictures Anthology: The Devil In Me Ira tanıtım fragmanı yayına verildi. Senaryo boyunca yöneteceğimiz karakterleri tam manasıyla görürken, onları canlandıranların isimleri de ekranımıza geliyor. Ayrıntılar haberimizde.

İlk The Dark Pictures Anthology döneminin kapanış perdesi için önümüzde az bir Vakit kaldı. İki hafta sonra, yani 18 Kasım 2022 Cuma günü, The Devil In Me satışa sunulmuş olacak ve bizler için seçimlerimiz ile istikamet verebileceğimiz kaygı dolu bir macera daha başlayacak.

The Devil In Me Ira Tanıtım Fragmanını Kaçırmayın

PC (Steam), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için geliştirilmekte olan oyunun çıkış tarihi yaklaşırken, tanıtım fragmanları da gelmeye devam ediyor. Bugün yayınlanan yeni fragman, isimleri ile senaryo boyunca yöneteceğimiz beş Benlik Lonnit Entertainment şirketi grubunu ve onları canlandıran oyuncuların isimlerini ön plana çıkıyor:

  • Paul Kaye – Charlie Lonnit
  • Jessie Buckley – Kate Wilder
  • Fehinti Balogun – Mark Nestor
  • Gloria Obianyo – Jamie Tiergan
  • Nikki Patel – Erin Keeman

The Devil In Me Hakkında

Hikayeye nazaran bir Küme belgesel sineması imalcisi, günün birinde seri katil H.H. Holmes’ün Murder Castle’ının Çağdaş Vakit reprodüksiyonuna çağırıldıkları gizemli bir Davet alıyorlar. Ziyadesiyle gereksinim duydukları halkın ilgisini tekrardan kazanmak için bu fırsatı kaçırmayan grup, doğruda çağırıldıkları yere gidiyorlar.

Her ne kadar otel hazırlayacakları yeni kısım için Müsait bir ortam olacaksa da, hiçbir şey göründüğü üzere olmayacak. Takım, izlendiklerini ve hatta yönetildiklerini keşfedecek. Bu bağlamda, en nihayetinde reytinglerden Fazla daha Çok şeyin riskte olduğunu öğrenecekler.

Karakter envanteri, araç tabanlı bulmacalara ek olarak, koşma, zıplama ve tırmanma üzere seri için yeni sayılan geniş devinim imkanımızın olmasının yanı sıra, Sinema Gecesi Modu ve Paylaşımlı hikaye Modu da Geri dönecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir