Hideo Kojima, Abandoned Konusundaki Sessizliğini Bozdu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Kas 05, 2022 Yorum Yok

Hideo Kojima, Abandoned konusundaki sessizliğini en nihayetinde bozdu. Söylediklerinden, Ünlü direktörün de var durumdan bir oldukça rahatsız olduğu net bir biçimde aşikâr oluyor. Bakalım açıklaması ikna edici olacak mı? Ayrıntılar haberimizde.

Blue Box Game Studios tarafından geliştirilmekte olduğunu bildiğimiz Abandoned, duyurulmasının akabinde Aka bir kaosa yol açmıştı. Birinci fragmanının geçtiğimiz yılın Ağustos ayında yayınlanması beklenirken, öncesinde yaşanan aksilik nedeniyle ileri bir tarihe atılmıştı. Ne Mevcut ki ortada hala yeni bir gelişme yok.

Bu süreçte, ortaya Değişik savlar da atılmamıştı değil. örneğin Abandoned için sıradaki Silent Hill ve hatta geliştiriciliğinin Hasan Kahraman ismi altında şahsen Hideo Kojima tarafından olduğu üzere. Bu noktada, Blue Box Game Studios’un hayali olduğunu dahi düşünenler de olmuş. Bunu düşündürtmeye sevk eden ise, elbette GamesCom 2014 fuarındaki Silent Hills oyununun duyurusunda ismi geçen stüdyonun gerçekte Mevcut olmamasıydı.

Her ne kadar Kahraman bir görüntü çekmiş ve şahsen bahis hakkında İzah yapmış olsa da, görünen o ki hala ikna edici olmuş değil. Bunu, en sonunda sessizliğini bozan Hideo Kojima ile anlayabiliyoruz.

Hideo Kojima, Abandoned Konusunda Ne Dedi?

Bu hafta içerisinde Geoff Keighley ile yaptığı bir röportajda mevzuya değinen Kojima, Hasan Kahraman ile ilgili olarak, kendisine günde en az yirmi kadar deep fake ile oluşturulmuş görselin yollandığını söylüyor. Ortalarında hiçbir irtibatın olmadığını söyleyen Ünlü direktör, bu noktada Hasan Kahraman tarafından da ikna edici olabilecek bir şeyin yapılamayacağını ancak Abandoned için ellerini çabuk tutmalarının yeterli olacağını da kelamlarına eklemiş. Hideo Kojima, oyuncuların oyunu görmeleri ile artık ikna olacaklarını ümit ediyor.

Yapılan bu açıklamanın akabinde yeni bir paylaşımda bulunan Blue Box Game Studios, Kojima’ya açıklaması için teşekkür etmiş. Laf konusu durumun, hem hayranlar hem de geliştiriciler için bir yük olduğunu ve bu formda de temelli olarak kapatıldığını ümit ettiklerini de söylemişler. Ayrıyeten Abandoned için sıkı çalıştıklarını da söylemeden geçmemişler.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir