GTA: The Trilogy – Definitive Edition, Yakında Steam’e de Gelebilir

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Kas 05, 2022 Yorum Yok

Bir data madencisi tarafından ortaya çıkartılan ayrıntılara nazaran, GTA: The Trilogy – Definitive Edition yakın bir vakitte Steam için de duyurulabilir. Ayrıntılar haberimizde.

Hatırlayacağınız üzere GTA: The Trilogy – Definitive Edition paketinin çıkışı öncesinde, içeriğinde yer Meydan üç oyunun Özgün versiyonlarının Steam mağazasından kaldırıldığını görmüştük.

Her ne kadar kütüphanesinde bu oyunlara sahip olan oyuncular erişim sağlamaya devam edebiliyor olsalar da, yenilenmiş versiyonları satın almak isteyen oyuncular ise mutlak suretle Rockstar Games mağazasının yolunu tutmak zorunda kalıyorlar. Fakat bu durum, yakın bir Vakit içerisinde değişecekmiş üzere görünüyor.

GTA: The Trilogy – Definitive Edition Sonunda Steam’e Geliyor Mu?

Her ne kadar şimdilik ne Rockstar Games ne de Valve tarafından resmi bir İzah gelmemiş olsa da, data madencisi videotech_ isimli Twitter kullanıcısı tarafından enteresan bir bulgu ortaya çıkartıldı. GTA: The Trilogy – Definitive Edition, Steam data tabanında tekrar ortaya çıktı.

Twitter paylaşımının yanı sıra, buradan SteamDB sitesindeki ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz. Sizin de görebileceğiniz üzere, 31 Ekim 2022 tarihinde eklenmiş olan GTA Vice City Definitive listelemesi var ve 4 Kasım 2022 tarihinde de bir güncellemeye gidilmiş.

Geçmişte, mevzuya ait birçok söylenti ortaya çıkmıştı. Fakat yeni gelişmeye bakılırsa, Fazla olmasa da yakın bir vakitte Rockstar Games tarafından beklenen İlan yapılabilir. Gelişmeleri takipte olacağız.

Grand Theft Auto III Hakkında

Hayali Liberty City’de geçen oyunda, Claude rolündeyiz. Bir soygun sırasında ihanete uğrayan ve kız arkadaşı tarafından mevte terk edilen anne karakterimiz, intikam yemini için yola çıktıktan sonra, kendisini cürüm, uyuşturucu, çete savaşları ve yozlaşmanın dünyasında buluyor.

Grand Theft Auto: San Andreas Hakkında

Oyunun öyküsü Carl Johnson karakterinin etrafında dönüyor. Annesinin öldürülmesi üzerine meskenine dönen Carl, yozlaşmış otoriteler ve kuvvetli hatalılar ile çatışırken, eski çetesine ve cürüm hayatına Geri dönüş yapıyor.

Grand Theft Auto: Vice City Hakkında

Serinin en beğenilen oyunlarından olan Grand Theft Auto: Vice City’de, hapishaneden çıktıktan sonra uyuşturucu mutabakatında pusuya düşen Tommy Vercetti karakterinin rolündeyiz. Sorumluları aramakta olan Tommy, bir yandan da kentteki öteki cürüm örgütlerinden Sıkıntı alarak yavaş yavaş bir imparatorluk inşa ediyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir