Gran Turismo Sineması Takımına, Birçok meşhur isim Katıldı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Kas 06, 2022 Yorum Yok

Gran Turismo filmi takımına Kıymetli isimler iç oldu. Çekimlerine başlanmış olan sinemanın, önümüzdeki Yıl içerisinde vizyona girmesi bekleniyor. Ayrıntılar haberimizde.

PlayStation konsollarının görsel manada vitrini de olan Gran Turismo da sinema uyarlaması ile karşımıza çıkacak. Mayıs ayındaki İlan ile haberdar olmuştuk ve esasen şaşırmıştık. Zira, sizin de düzgün bildiğiniz üzere, Ünlü yarış simülasyonu serisi bu vakte kadar bir hikaye üzerinden ilerleyen oyun ile karşımıza çıkmamıştı.

Verilen ayrıntılara nazaran, gerçek bir öyküye dayandırılacak olan sinema uyarlamasının 11 Ağustos 2023 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor. Çekimlerine Macaristan’da başlanmış olan Gran Turismo için takımda yer alacak olan oyuncuların bir kısmı, Eylül ayı içerisinde açıklanmıştı.

Archie Madekwe tarafından canlandırılacakken, Genç oyuncuya sürmeyi öğretecek emekli bir şoför rolünde David Harbour (Jim Hopper, Stranger Things) ve motorlu araçların sporunu satan ve birebir vakitte sanata inanan aç bir satış elemanı rolünde de Orlando Bloom karşımıza çıkacak.

Gran Turismo Sineması Takımına meşhur İsimler Katılmaya Devam Ediyor

The Hollywood Reporter tarafından aktarılan yeni gelişmelere nazaran, Djimon Hounsou (In America ve Blood Diamond), Geri Halliwell-Horner, Daniel Puig (Naomi), Josha Stradowski (Zaman Çarkı) ve Thomas Kretschman (Indiana Jones 5) da takıma iç olan yeni Ünlü isimler oldular.

Akademi Mükafatı için Namzet gösterilmiş ve Shazam! İlahların Öfkesi ve Rebel Moon sinemalarında de karşımıza çıkacak olan Hounsou ile eski Spice Girls kümesinin üyesi olan Halliwell-Horner, genç oyuncunun ebeynleri rolünde olacaklar. Bununla Birlikte Puig genç yarışçının erkek kardeşini, Stradowski rakip sürücüyü  ve Kretschman da rakip şoförün babasını canlandıracak.

Genç bir Gran Turismo oyuncusunun bir sıra Nissan şampiyonalarını kazanarak gerçek bir yarışçı olma hayalini gerçekleştirmesine kadar uzanan macerasının anlatılacağı sinemanın direktör koltuğunda, Neill Blomkamp oturuyor. Senaryosu Jason Hall ve Zach Baylin ikilisi tarafından kaleme alınıyor iken, PlayStation Productions şirketinden Asad Qizilbash and Carter Swan, Doug Belgrad, ve Dana Brunetti ve ayrıyeten serinin yaratıcısı Kazunori Yamauchi de üretimci takımında misyon alacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir