Epic Games’in Fiyatsız Oyunları İndirmeye Açıldı (3 Kasım)

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Kas 03, 2022 Yorum Yok

Epic Games’in fiyatsız oyunları, TSİ 18:00 sıralarında indirmeye açıldı. Bulmaca odaklı ve aksiyon tiplerinde hoş diyebileceğimiz alternatiflerin sunulduğu oyunları kaçırmayın. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı devri hariç, haftalık olarak bir yahut daha Çok oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem Aka hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda hayli başarılı oluyor.

Epic Games’in Fiyatsız Oyunları İndirmeye Açıldı

Bu hafta bizleri Tekrar iki fiyatsız oyun bekliyor. İçlerinden bir tanesi, aslında 2020 yılının Ekim ayında da sunulmuş olan Rising Storm 2: Vietnam ve Öteki ise Filament. Her ikisi için de 10 Kasım 2022 Perşembe günü TSİ 18:00‘a kadar vaktiniz Mevcut ve öncesinde, buradan kütüphanenize eklemeyi unutmayın. Önümüzdeki haftanın oyunları ise Alba – A Wildlife Adventure ve Shadow Tactics: Blades the Shogun olarak belirlenmiş.

Filament Hakkında

Gerçek orada. Bir yerlerde.

Filament Corporation’ın öncü araştırma araçlarından Alabaster’a bin ve gemiyi devir dışı bırakan ve mürettebatın kaybolmasına Sebep olan gizemli bir Sorun karşısında geminin denetimini Geri al.

Geminin yaralı pilotu Juniper’in yardımı ile mürettebatın başına neler geldiğini öğrenme ve neden ortadan kaybolduklarını ortaya çıkarma seyahatinde seni hudutlarına kadar zorlayacak şeytani derecede güç bulmacalarla yüzleş.

Karmaşık fakat bağımlılık yapan bulmacalara sahip bir Biricik Benlik oyun, Alabaster’a binme cüretini göster ve gemiden ayrılmak için elinden geleni yap.

Rising Storm 2: Vietnam Hakkında

Tripwire Interactive tarafından yayınlanan ve Türkçe metin takviyesi de sunan Rising Storm 2: Vietnam, devasa Fazla oyunculu ve simülasyon ve strateji tiplerini bir ortaya getiriyor. Daimi olarak güncellenen oyun, şu Lahza prestijiyle ortalarından seçim yapabileceğiniz Amerikan kara ve Deniz Piyade Ordusu, şimal Vietnam Ordusu, Ulusal Kurtuluş Cephesi, Avustralya Ordusu ve Vietnam Cumhuriyet Ordusu olmak üzere altı farklı ordu, tüfek, tabanca, Alaz makinesi ve Füze atar iç elliden Çok silah, Huey, Cobra, Loach ve Bushranger olmak üzere dört helikopter, yirmiden Çok harita ve üç oyun modu ile altmış dört oyunculu savaşlar sunuyor. Ayrıyeten yüzlerce seçenek ile kendi karakterinizi de oluşturabiliyorsunuz.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile hayli Misli bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, nihayet vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile Bir arada epey geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir