War Thunder’a Türk Ordusu Birimleri Katılıyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 31, 2023 Yorum Yok

Gaijin Entertainment tarafından geliştirilen ve 2013 yılında dünya genelinde Aleni beta olarak oyuncular ile buluşan War Thunder, halihazırda PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series platformlarında bulunuyor. Yakın bir Vakit Evvel yayınlanan yeni kısa sinema ile War Thunder’a Türk ordusu üniteleri Katılıyor katılıyor. Ayrıntılar haberimizde.

War Thunder’a Türk Ordusu Üniteleri Geliyor

Gaijin Entertainment, ödüllü memleketler arası bir hit olan tanınan çevrimiçi askeri aksiyon War Thunder için yeni Lokal içeriğini duyurmaktan heyecan duyuyor. Oyun, yeni bir kısa sineması; “Moments of Valor: Türkiye” ve Türk hava ile kara kuvvetleri tarafından kullanılan tanklara, Cenk uçaklarına ve helikopterlere odaklanan yeni oyun içi içeriği içeriyor. Bu atak, Türk oyuncuların nihayet teknoloji T129 girişken helikopterleri üzere Türk askeri araçlarına olan ilgilerini sergilemelerine ve gidermelerine İmkan tanıyacak.

700 binden Çok Türk oyuncu şimdiden War Thunder’ı oynadı ve milletlerarası War Thunder topluluğunun Değerli bir kesimi oldular. Gaijin Entertainment, aşklarını ve tutkularını kutlamak için War Thunder oyun motorunu kullanarak “Moments of Valor: Türkiye” isimli yeni bir kısa sinema hazırladı. Bu sinema, Türk askeri çalışanının cüretini onurlandırıyor ve Türk mühendislerinin askeri havacılık dünyasına katkılarını vurgularken, War Thunder’ın oyunculara sunduğu oynayış tecrübesinin özünü de gözler önüne seriyor.

Ayrıca Türk T129 girişken helikopterleri oyun mağazasında süreksiz olarak kullanıma sunulurken, Leopard 2A4 tanklarının ve F-5 Cenk uçaklarının premium versiyonları Türk ordusu kamuflajlarına kavuştu. Bu seçenekler, Türk oyuncuların araçlarını daha da kişiselleştirmelerine ve ulusal gururlarını sergilemelerine İmkan tanıyacak. T129 girişken helikopteri, A129 Mangusta’nın yerli olarak tasarlanıp üretilen çeşididir ve taarruz, silahlı keşif, hisli Darbe ve derin taarruz misyonları için optimize edilmiştir. Nisan 2014’te Türkiye’de hizmete girdi ve o vakitten beri Filipin Hava Kuvvetleri tarafından da faal vazife alıyor.

Gaijin Entertainment CEO’su Anton Yudintsev, “Gaijin’de her ülkedeki oyuncularımızı önemsiyor ve onların muhtaçlıklarını karşılamaya çalışıyoruz” dedi. “Türk oyuncularımızla bağlantılarımızı güçlendirmeyi ve onlara yeni ve heyecan verici içerikler sunmayı umuyoruz.”

War Thunder fiyatsız bir oyun, fakat Türlü oyun içi içerikler Gaijin aracılığıyla kullanıma sunulur. Banka ve kredi kartları, banka havaleleri, taşınabilir ödemeler, ön ödemeli kartlar ve daha fazlası iç olmak üzere her türlü ödeme seçeneğini destekleyen çevrim içi mağazası epeyce zengindir. Gaijin Entertainment, Türk oyuncuların War Thunder’dan keyif almasını kolaylaştırmak ve fiyatları daha Müsait ve öngörülebilir kılmak için Gaijin’de bölgesel Türkiye fiyatlandırmasını da tanıttı. Milletlerarası oyuncular ortasından, bölgesel fiyatlara geçiş, oyun içi öğelerin birçoklarını ABD yahut AB’ye kıyasla Türk oyuncular için yaklaşık olarak iki kat daha ucuz hale getirecek. Yeni fiyatlar halihazırda mağazada mevcut. Şu anda PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X|S’de Türkçe iç 18 lisanda mevcut. Oyun, dünya çapında 70 milyondan Çok oyuncu tarafından oynanıyor ve bir pan-Avrupa oyun şirketi olan Gaijin Entertainment’ın Macaristan’daki genel merkezinde geliştirildi. Oyun hakkında daha Çok bilgi için resmi web sitesini ziyaret edin.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir