Diablo 4 Açık Beta, Çılgın İstatistiklere Sahne Oldu!

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 31, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz hafta sona eren Diablo 4 Aleni beta, oyuncuların ağır ilgisi ile Meczup istatistiklere sahne oldu. Görünüşe nazaran, Blizzard Entertainment muazzam bir işe imza attı. Ayrıntılar haberimizde.

Yıllardan sonra yeni bir Diablo oyunu ile buluşma öncesinde, heyecanlı bekleyişimiz sürüyor. 2019 yılının BlizzCon etkinliğinde duyurulmuş olan Diablo 4 için Vakit içerisinde pek Fazla bilgi paylaşılmış ve biz sıra kapalı beta testi düzenlenmişti. Yakın bir Vakit Evvel ise iki safhadan oluşan bir Aleni beta testi de düzenlenmişti. Birincisi ön-sipariş ile satın alım yapanların ve ikincisi de rastgele bir Kural koşulmaksızın herkesin erişimde bulunabildiği bu beta testi, epeyce ağır bir ilgiye maruz kalmıştı. O denli ki, tabir yerindeyse maaş kuyruğu üzere oyuncu kuyrukları oluşmuştu.

Diablo 4 Aleni Beta İstatistikleri Ortaya Çıktı

Geçtiğimiz Pazar günü sona eren test sürecinin akabinde Blizzard Entertainment, Diablo serisinin tarihindeki gelmiş geçmiş en Aka Aleni beta olduğunu söyledi. O denli ki, toplamda 61.560.437 saatin harcandığı ve 2.6 milyon oyuncunun da yirminci düzeye ulaştığı belirtildi.

Twitter üzerinden yapılan paylaşımda da pek Fazla Değişik istatistik bizi bekliyor. Buna nazaran, Aleni beta testinde oyuncular 46.924.644 kere ölmüş iken 29.252.745.339 Yaratık öldürülmüş. Dahası ise, The Butcher 1.727.973 oyuncuyu öldürmüş ve 576.662 kez de öldürülmüş. Ashava da 10.163.397 oyuncuyu öldürmüş olup, 107.426 sefer de öldürülmüş. İşin Farklı yanı, bir oyuncu bu düşmanı Biricik başına öldürmeye Fazla yaklaşmış ancak ne yazık ki Mesut sona ulaşamamış.

Son olarak, Necromancer ve Sorcerer da en Fazla tercih edilen sınıflar olmuş.

Önümüzdeki ay gerçekleştirilecek olan canlı yayın ile evre kaydetme sistemi ve oyun sonu içerikleri de gün yüzüne çıkacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir