Marvel’s Avengers İçin Son Güncelleme Yayınlandı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Nis 01, 2023 Yorum Yok

Square Enix şirketinin tarihindeki başarısız oyunlar listesine Marvel’s Avengers, ismini çıkışından kısa bir mühlet sonra yazdırmayı başardı. Bu tabloyu Aksine döndürmek için Vakit içerisinde ziyadesiyle Çaba sarf edilmişti aslında, ancak bu da genel gidişatı değiştirmeye yetmedi. Ocak ayında yapılan duyurunun akabinde, halihazırda Game Pass servisinde de olan canlı servis yapısındaki Marvel’s Avengers için nihayet güncelleme yayınlandı.

Marvel’s Avengers İçin nihayet Güncelleme Neler Getiriyor?

PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series platformlarında eş vakitli olarak yayınlanan 2.8 versiyonlu güncelleme ile oyunun genelinde Türlü yanlışlar için çözümlemeler ve ayarlamalar gerçekleştiriliyor iken neredeyse bütün MCU evreninden esinlenişmiş ve esinlenilmemiş Tüm kıyafetleri, Ira yansıları, bitiriş hareketleri ve İsim levhaları da otomatik olarak Hero Card’ınıza ekliyor. Bu vesile ile oyun içi mağazadaki Tüm içeriklere çevrimiçi olmaksınız ve rastgele bir fiyat ödemeksizin erişim sağlayabileceksiniz. Buna ek olarak, Hero’s Catalysts ve Fragment Extractors da birebir biçimde oyundan kaldırılacak ve kazanılan Fragment ve tecrübe puanı oranları kalıcı olarak en aşağı 1.5 kat biçiminde ayarlanmış durumda.

Öte yandan, yeni güncelleme ile Shipments sistemi ve Hero Challenge Cards da oyundan kaldırılıyor. Haliyle her ikisiyle de temaslı Tüm eşyalara da otomatik olarak sahip olacaksınız. Buna ek olarak, bütün krediler oyun içi kaynaklara dönüştürülecek.

Son olarak, 30 Eylül 2023 tarihinde resmi dayanak bütünüyle sonlandırılacak. Lakin yeni bir Aka gelişmeye kadar, anne senaryo ve Fazla oyunculu modların Aleni bırakılacağı da söylenmiş. Yani oyunu oynamaya devam edebileceksiniz.

30 Eylül 2023 tarihi prestijiyle Marvel’s Avengers, dijital olarak satın alınamayacakmış. Yani çevrimiçi mağazalardan kaldırılacağı manasına geliyor. Oyunun Game Pass ve PlayStation Plus servislerinde yer alıyor, lakin geliştiricinin ‘bu sayfada ele alınan bütün değişiklikler oyunun Game Pass ve PlayStation Plus Extra sürümleri için de geçerli olacak’ söylemine bakılırsa, belirtilen tarihte her iki servisten de kaldırılacak olması yüksek ihtimal.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir