ARK: Survival Ascended Duyuruldu!

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Nis 01, 2023 Yorum Yok

Yeniden üretim furyasına ARK: Survival Ascended ile Studio Wildcard da iç oldu. Yakın bir Vakit Evvel yapılan İlan ile ARK Survival Evolved oyununun Unreal Engine 5 ile geliştirilmekte olan versiyonu duyuruldu. Ağustos ayında çıkacağı söylenen yeni sürüm ile evvelki oyunun sunucuları da kapatılacak. Ayrıntılar haberimizde.

Dinamik gece-gündüz geçişinin gerçekleştiği oyun, birinci yahut üçüncü şahıs nazar açısından oynanabiliyor. Hedefimiz ise mahsur kaldığınız bir adada etrafta dolaşan dinozorlar, tarih öncesi hayvanlar, doğal tehlikeler ve Hasım beşerler karşısında hayatta kalmaya çalışmak. Ateşli silahlar ve eğreti silahlar kullanarak kendinizi Hasım insanlara ve yaratıklara karşı savunabiliyor ve üs kurabiliyorsunuz.

Mevcut jenerasyon Unreal Motoru ile ARK: Survival Ascended Geliyor

Studio Wildcard tarafından yapılan İlan ile Unreal Engine 5 motoru ile geliştirilmekte olan yenilenmiş sürüm olan ARK: Survival Ascended, PC, PlayStation 5 ve Xbox Series için geliyor. Ağustos ayında çıkacak olup, birebir ay içerisinde ARK Survival Evolved sunucuları da kapatılacak.

Nanite, Lumen ve RTXDI teknolojilerine ek olarak, dinamik su, etkileşimli bitki örtüsü, çapraz platform Fazla oyunculu, hile muhafazası ve modlama takviyesi de olacak. Modlama için Overwolf platformu Birlikte çalışılacak olup, kullanıcılara en yeterli tecrübenin sunulması sağlanacak. Modlar hem Overwolf hem de geliştirici tarafından kalite denetimi ve değer açısından incelenecek ve üreticilerin de seçeneğe bağlı olarak perakende fiyatı belirlemeleri Mümkün olacakmış.

Studio Wildcard tarafından söylenene nazaran oyunun tamamındaki sanat varlıkları geliştirilecek, yeni tasarlanmış tatil aktiflikleri, yeni içerikler, iyileştirmeler, oynanış değişiklikleri de bizi bekleyecek. Bunların güncellenmiş küçük harita, yeni yapılar, Fazla oyunculu için Dizi sistemi, yeni üçüncü şahıs kamerası, muhakkak bir doğrultuda koşma ve yürüme, Ping sistemi, Denetim kolu imleci ve daha pek Fazla şey oyuna iç olacak.

ARK: Survival of the Fittest da ARK: Survival Ascended oyununa entegre edilecek ve tam manasıyla desteklenen bir oyun modu haline getirilecek. Bunun için oluşturulan başka bir takım, daha Çok oynanış değişikliği, mekanik güzelleştirmesi, haritalar ve dengeleme ayarları üzerinde çalışıyor. Yayınlanacak olan Özel bir güncelleme ile revizyondan geçirilmesinin akabinde, çapraz platform ve modlama takviyesine ek olarak, Scorched Earth, Fazla oyunculu eşleşme, kozmetikler ile Ira ve Yaratık özelleştirmesi ve arkadaşlarınız ile Küme oluşturabileceğiniz ve karakteriniz ve dinozorunuz ile ilgili ayarlamalar yapabileceğiniz Mahallî lobi eklenecek olup, pek Fazla yanılgı çözümlemeleri de uygulanacakmış.

Son olarak, geliştirici Özgün oyundaki nihayet içerik güncellemesi, çapraz platform, tatil aktiflikleri, resmi sunucular, ARK: Survival Evolved ve Ascended güncellemeleri iç birtakım noktaların da inceleme altına alınacağını söylüyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir