zekaoyunlari.org | Eğlenirken Geliş

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bulmaca Oyunları
  4. »
  5. Vampire Survivors Animasyon Dizi Uyarlaması Geliyor!

Vampire Survivors Animasyon Dizi Uyarlaması Geliyor!

admin admin -
26 0

BAFTA Oyun Mükafatları 2023’te Elden Ring ve God of War Ragnarök üzere epey dişli rakiplerini geride bırakarak ‘En Âlâ Oyun’ mükafatını Meydan Vampire Survivors animasyon sıra uyarlaması ile de karşımıza çıkacak.

Poncle (Luca Galante) tarafından PC, Xbox One ve Xbox Series ve taşınabilir aygıtlar için geliştirilmiş olan Vampire Survivors, Ekim ayında satışa sunulmuştu. Otomatik olarak hücumda bulunan bir karakteri yönettiğimiz oyundaki maksadımız, üstümüze dalga dalga akan düşmanlara karşı olabildiğince uzun müddet dayanmaya çalışarak, yeni karakterler, silahlar ve sonraki seanslar için eserler bulmak.

Kısa müddette Aka bir muvaffakiyet sağlayan ve oyunculara ortasında bağımlılık haline gelen oyunun farklı medyalarda karşımıza çıkması, elbette kaçınılmazdı ve beklenen de oldu.

Vampire Survivors Animasyon sıra Uyarlaması İçin Düğmeye Basıldı

Deadline sitesinde yer Meydan habere nazaran, Vampire Survivors animasyon sıra uyarlaması için düğmeye basıldı. Derek Kolstad (John Wick), Dmitri M. Johnson (Sonic the Hedgehog) ve Mike Goldberg (eski APA ortağı) tarafından kurulmuş olan Story Kitchen ve Poncle ortasında imzalanan işbirliği netincesinde çalışmalarına başlanan uyarlama için rastgele bir yayın platformu ve tarihi aşikâr değil. Halihazırda da senarist arayışı devam ediyormuş.

Vampire Survivors oyunundaki en Değerli şeyin kıssa olduğunu ve bu nedenle bir animasyon dizisinde hayat bulacağını görmenin bir duşun gerçekleşmesi üzere olduğunu söyleyen Luca Galante, tecrübeli ve yetenekli beşerlerle iştirak yapmanın olağanüstü olduğunu da kelamlarına ekledi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir