Yeni The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Fragmanı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları May 01, 2023 Yorum Yok

Nintendo, yeni The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom fragmanı yayınlandı. Çıkışına iki haftadan az bir Vakit kalmış olan oyun için heyecan giderek artar iken, bu yeni fragman da ateşe bir odun daha atmış oldu. Ayrıntılar haberimizde.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild için devam oyunu olduğu kadar kendi kıssasını anlatacak olan Tears of the Kingdom, 12 Mayıs 2023 Cuma günü Switch için Özel olarak satışa sunulacak. Selefinin yapısını Aka ölçüde koruyacak olan devam oyunu, daha Çok dikey araştırma imkanı sunmak ismine genişletilmiş bir Aleni dünya sunacak. hikaye olarak ise Link ve Zelda, Hyrule diyarını yok etme gayesinde olacak Kötü niyetli bir güce karşı uğraş halinde olacaklar.

Yeni The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Fragmanı Yayınlandı

Geri sayım devam eder iken, The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom için de tanıtımlara tam gaz devam ediliyor. Bu bağlamda, bir dakika civarında yeni bir fragman daha yayınlandı.

Genel olarak daha evvelden gördüğümüz sahneler bir Sefer daha karşımıza getiriliyor olsa da, sonlara hakikat yeni şeyler görebilmek de Muhtemel oluyor. örneğin Ascend ve Utrahand yetenekleri, Talus ile yapılan Cenk ve dahası ekranımıza geliyor.

Bizlere bir epey keyifli bir tecrübe yaşatacakmış üzere görünen The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, Çeşitli kaynaklardan silah üretebildiğimiz Fuse üzere yaratıcı bir mekanik, Construct iç yeni düşmanlar, Fazla katmanlı harita yapısı, karşımıza çıkacak olan bulmacaları çözmek için yeni teknikler ve Fazla daha fazlasını sunacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir