zekaoyunlari.org | Eğlenirken Geliş

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bulmaca Oyunları
  4. »
  5. Twitter Süper Mario Kardeşler Filmi Skandalı ile Gündemde

Twitter Süper Mario Kardeşler Filmi Skandalı ile Gündemde

admin admin -
19 0

Bilhassa Elon Musk tarafından satın alındıktan sonra gündemden düşmeyen Twitter ile ilgili yeni bir Farklı gelişme, daha doğrusu bir skandal yaşandı. Yakın bir Vakit Evvel vizyona giren Süper Mario Kardeşler filmi Twitter üzerinden yayınlandı.

Twitter Muhteşem Mario Kardeşler Sineması ile Nintendo’nun Amacı Olabilir

Bildiğiniz üzere Twitter üzerinden uzun görüntü yükleme özelliği getirilmişti. Twitter Blue abonesi kullanıcılar, hesaplarından bir saat uzunluğunda Full HD görüntü paylaşabiliyorlar. Lakin elbette kullanıcılar ortasında bu Cin imkanları berbata kullananlar her daim karşımıza çıkabiliyor. Vidsthatgohard da bunların bir yenisi oldu. O denli ki bir buçuk saatlik sinema, iki modül halinde Twitter üzerinden yayınlanmış ve dokuz milyondan Çok kullanıcıya ulaşmış.

Aslında daha evvelden birçok hesap üzerinden hem ikinci Sınıf hem de rastgele bir telif içermeyen sinemalar Twitter üzerinden yayınlanmıştı. Fakat var durum, bambaşka bir noktada; zira, Aka bütçeli bir sinemadan bahsediyoruz.

Şu Lahza için görüntü kaldırılmış ve kullanıcının hesabı da askıya alınmış durumda, lakin bildiğiniz üzere Nintendo şirketi telif hakkı davaları ile de Şöhret salmış bir şirket ve ilerleyen periyotta toplumsal medya platformunun başı oldukça ağrıyacakmış üzere görünüyor. Gelişmeleri takipte olacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir