Ücretsiz Epic Games Store Oyunu (18 Mayıs)

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları May 18, 2023 Yorum Yok

Ücretsiz oyun geleneğinde geçtiğimiz hafta bir farklılık yapan Epic Games, The Sims 4 içerik paketi ile karşımıza çıkmıştı. Buna karşılık olarak, bu hafta için sunacağı oyunu da GİZEMLİ OYUN olarak listelemişti. Beklenen Vakit geldi ve kalkan gizem perdesinin akabinde, önümüzdeki yedi gün boyunca kütüphanemize ekleyebileceğimiz ücretsiz Epic Games Store oyunu da indirmeye açıldı.


İlginizi Çekebilir: Metro: Last Light Fiyatsız Olarak Dağıtılacak


Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı periyodu hariç, haftalık olarak bir yahut daha Çok oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem Aka hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda hayli başarılı oluyor.

Ücretsiz Epic Games Store Oyunu İndirmeye Açıldı

Bildiğiniz üzere Death Stranding daha evvelce de Epic Games Store üzerinden fiyatsız olarak dağıtılmıştı. Şayet o fırsatı kaçırmışsanız, yedi günlük yeni bir fırsatınız var. 25 Mayıs 2023 Perşembe günü TSİ 18:00 öncesinde buradan kütüphanenize eklemeyi unutmayın. Bir kere eklediğinizde, kalıcı olarak sizin olacak. Önümüzdeki haftanın oyunu ise GİZEMLİ OYUN olarak listelendi.

Death Stranding Hakkında

Efsanevi oyun imalcisi Hideo Kojima’dan yesyeni, cinslere Saha okuyan bir tecrübe geliyor. Sam Bridges, Death Stranding tarafından büsbütün dönüştürülmüş bir dünyaya Saha okumalıdır. Geleceğimizin kopuk kalıntılarını taşıyarak paramparça olmuş dünyayı tekrar birleştirmek üzere bir seyahate çıkar.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile hayli Misli bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, nihayet vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile Bir arada epeyce geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir