zekaoyunlari.org | Eğlenirken Geliş

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bulmaca Oyunları
  4. »
  5. Epic Ödülleri Programı Başladı

Epic Ödülleri Programı Başladı

admin admin -
8 0

Epic Games, dijital PC oyunları sattığı mağazasında Epic Ödülleri programını başlattı. Dün prestijiyle faaliyete geçmiş olan program ile Müsait satın alımlarınızda, belli oranda Ödül kazanabileceğiz. Pekala bu program nasıl işliyor? Ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Ücretsiz Epic Games Store Oyunu (18 Mayıs)


2018 yılının sonlarına yanlışsız faaliyete geçmiş olan Epic Games Store, direkt rakibi olan Steam mağazasının içerik manasında oldukça gerisinde olsa da, Vakit içerisinde oldukça gelişim göstermiş ve birinci günkü pozisyonuna nazaran pek Fazla yeni özellik kazanmıştı. Epic Mükafatları de bunlardan bir tanesi olacak.

Epic Mükafatları Programı Nasıl İşliyor?

Bugün prestijiyle faaliyete geçmiş olan program ile Müsait olan her çeşitten satın alımınızda harcadığınız ölçünün % 5 oranını mükafatı olarak Geri alabileceksiniz. Bu satın alımlar oyunları, uygulamaları, indirilebilir içerikleri ve V-Papel iç sanal kredileri ve hatta muhakkak abonelikleri içeriyor. Programa iç olabilmek için de Epic Games Store nihayet Kullanıcı Lisans Kontratını kabul etmeniz (Hesap Ayarları > Abonelikler) gerekecek.

Epic Games tarafından söylenene nazaran kazandığınız % 5 oranındaki ödül, satın alımın tamamlanmasından on dört gün sonrasında bakiyenize işlenecek ve kullanmak için de bakiyenize eklendiği günden itibaren yirmi beş aylık bir sürenizin olacakmış. Yani sonraya saklayabilmek üzere bir seçeneğiniz var, lakin gününü geçirtmemeye dikkat etmenizde de fayda var.

Son olarak, kazandığınız mükafatları indirimler ve kuponlar ile birleştirebiliyor ve o biçimde kullanabiliyorsunuz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir